Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak már ezekkel?...

Mit csináljak már ezekkel? Nem akarnak leszállni rólam és annyi károm van bennük.

Figyelt kérdés

Nekem volt egy barátom, aki elég "zűrös" életet él(..), én együtt voltam vele elég sokáig, persze utólag kiderült h végig csalt cigányokkal, emósokkal, meg mindenféle emberi "lényekkel" akik nem is mondhatók embernek..

Ezek a lányok (mint az utóbb említettem cigányok, emósok stb) ismertek,ismernek engem és utálnak, átkoznak, irigyek rám, mai napig írogatnak áll faceval, hívnak telefonon mindenféle dumával, amit most inkább nem részletezek! :( már mindent eltitkosítottam, lecseréltem a számom, fenyegetnek, hogy rám gyújtják a házat, meg koporsóval, nagyon ocsmányok, én nem ártottam nekik nem tudom hogy csinálhatják ezt, hiszen én nem is tudtam róluk fogalmam sem volt, hogy vannak neki ezek, nagyon ügyes volt a srác, pedig én nem vagyok egy naiv lány...

Állandóan áll fbvel írogatnak, be akarnak folyamatosan áll instákkal követni, már mindenem el van titkosítva, alig van pár képem fbn is, kb 150-200 ismerőst letöröltem, letiltottam, nem tudom, elegem van!!

Átkoznak is engem, bár nem tudom, hogy létezik -e egyáltalán ilyen "átok", eléggé szerencsétlen az életem, a magánéletem, minden...

Mit csináljak?? Már nagyon elegem van! :(



2020. jan. 10. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rendőrség mondjuk?
2020. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A rendőrség nem csinál semmit az a baj nem foglalkozik ilyen "kis" ügyekkel legalábbis itt felénk..
2020. jan. 10. 14:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ezek gyerekek még, akkor a hatóságok tényleg nem nagyon fognak ezzel vesződni, sajnos ez van.
2020. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem gyerekek, az egyik 18 éves, a másik 23 a többit nemtom..
2020. jan. 10. 14:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Töröld magad a szociális médiából és barátkozz normális srácokkal.
2020. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A halálos fenyegetésre lép a hivatal , mentsd el az sms stb üzeneteiket es jelentsd fel mindet .
2020. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

"Emósokkal, meg mindenféle emberi "lényekkel" akik nem is mondhatók embernek.."

Roppant érdekes a látásmódod. És ha ezt most átveszem tőled, akkor kijelenthetem, te sem vagy emberi lény, hanem egy majomszabású cafka. Miért jöttél egyáltalán össze vele, ha zűrös?

2020. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert utána derült ki...írtam hogy én nem is tudtam róluk nem is ismertem őket...
2020. jan. 10. 14:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Törölj mindent !


FB. Insta stb, MINDENT!


Szüntess meg minden fiókodat és változtass lakhelyet, telefonszámot.

2020. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek létezik átok? Szoval valós lehet?
2020. jan. 10. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!