Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha ezt csinálom?

Baj ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Mikor csinalok képeket magamról néha megszerkesztem, kiemelek rajta dolgokat, kicsit atvarialok ezt meg azt pl picit kisebbitem a szemem vagy nagyobb szajat csinalok magamnak.

De nem drasztikusan hanem minimalisan, ezektől eltekintve ugyanúgy nézek ki a képen mint általában tehát felismernek az emberek az utcán 😃

Nem onbizalomhiany miatt csinálom ezt mert vannak képek rólam amikkel semmi nincs csinálva hanem egyszerűen maga a kép jobban tetszik ha ezeket megcsinálom, kicsit javitok rajta itt ott.



2022. febr. 11. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Baj, mert nem a val9s k3pet adja vissza rólad.
2022. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor legalább tedd őket olyan című mappába, hogy átszerkesztett képeim. Így legalább feltűnő, hogy nem ilyen vagy a valóságban.
2022. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy úgy nézek ki attól ahogy a való életben csak ezeket csinálom vagy fenyesebbe a hajam pl
2022. febr. 11. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, majd kinőssz belőle
2022. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fényesebbé teszed a hajad, az pont néhány fényárnyalattal el fog térni a valósagtól --> nem úgy nézel ki a valósagban.
2022. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"pl picit kisebbitem a szemem vagy nagyobb szajat csinalok magamnak."


vs.


"úgy nézek ki attól ahogy a való életben"


Ha kicsinyíted a szemed, és megnagyobbítod a szádat, akkor már nem nézhetsz ki úgy, mint a valóságban.

Logikus, nem?


Hány éves vagy, 12?

2022. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem baj. Igazából senkit nem érdekel, ma már mindenki tudja, hogy egy csaj képeit oszd el kettővel, és akkor úgy fog kinézni valójában.
2022. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
dehogy baj, mért ne lehetnének szépek a saját képeid? mert a természetesszépséghiszti lassan már akkor is beindul, ha meg mered fésülni a hajad, mert milyen szép kócos volt előtte?
2022. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne baj? Meg teheted ha kedved van hozzá, sokan mások is megteszik.
2022. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Én komolyabb géppel fotózom régóta és meggyőződésem, hogy nem létezik a világon olyan objektív, ami tökéletesen (=az emberi látáshoz hasonlóan) adna vissza egy arcot. A mobilkamerák pedig mind alapból torzítanak, akkor mi különbség van aközött, hogy valaki eleve valótlan képet lő magáról, vagy programmal végez kisebb átalakítást? Meg akik már a mobilon filterezik a képeiket? S akkor még ott van az is, hogy akár a meglévő természetes fényviszonyok is sötétíthetnek/világosíthatnak több árnyalatot a hajon…

Ha mégis azért csinálnád, mert előnyösebben szeretnél kinézni, akkor van egy rossz hírem. Azt figyeltem meg, hogy az embereknek teljesen más fotók tetszenek önmagukról, mint amik előnyösek számukra. Tehát amiket kitolnak profilképnek, mert azt gondolják jónak, hát élőben százszor jobban néznek ki…

2022. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!