Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog, amit elítélsz...

Van olyan dolog, amit elítélsz, de mégis te magad is csinálod néha?

Figyelt kérdés

Az elítél talán nem a legjobb kifejezés, de nem jutott jobb az eszembe. Nálam pl.ilyen az, hogy nem szeretem, ha valaki a háziállatát a gyerekként kezeli,viselkedik vele. Az anya/apázás nekem baromi ellenszenves, ott még szerencsére nem tartok, de néha mikor elfeledkezem magamról szoktam a cicámat babának, babácskának hívni meg szőrösgyereknek. Nem úgy tekintek rá, mintha a gyerekem lenne, de valamilyen szinten családtag.

Nektek van ilyen dolog az életetekben?


2022. jan. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Elítélem ha egy férjes nő/házas férfi más pasira/csajra csorgatja a nyálát, mégis csinálom én is.
2022. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek van sajnos, van aki küzd ellene, van aki nem!

Azért a médiának nagy szerepe van benne, a hírekben naponta hallani a következményeiről, ami fizikai bántalmazás és gyilkosság!

Ennek hamarosan vége!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2022. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is van ilyen kettős mércém.


Pl


Elítélem azokat az embereket akik csupán az emberek külseje alapján választanak társat. (Leginkább a nőkre jellemző) de én magam meg szándékosan magányosan tartom mert én is felszínes vagyok! Nem vagyok trendi vékony és ezért nincs esélyem a vékony szép lányoknál. Dagadt meg nem kell ; inkább egyedül maradok.

2022. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem szep dolog kiszurni valakinek az autojanak a kereket ... foleg kettot egyszerre! :)))
2022. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom el az embereknek mit érzek irántuk, ha pedig megpróbálják kihúzni belőlem, hazudok és még nekem áll feljebb :)
2022. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!