Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakkal és nőkkel is...

Férfiakkal és nőkkel is megeshet hogy izzadt lesz és büdös lesz a lába? voltatok már ilyen helyzetben vagy szoktatok lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos apukámtól és részben anyukámtól is örököltem a lábszagot gyerekkorom óta, próbálok adni mindent hogy legalább enyhüljön, de egy-két ismerősöm szóvá tette a lábszagom miatt, és nagyon elszégyelltem magam ezért, sajnos arról nem tehetek hogy örököltem a szagot, mindent próbálok vetetni izzadásgátlót, stb, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, szóval férfiak és nők veletek is előfordul vagy fordult elő és ha igen? akkor mi okozza vagy okozta? ha esetleg leveszitek cipőt és büdös és elfelejtetted meg mosni a lábad, akkor kellemetlenben szoktad érezni magad ha szóvá teszik? Szégyen ha büdös az ember lába? esetleg ti milyen praktikákat vettek be? a válaszokat vagy történeteket megköszönöm!..

2022. febr. 12. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Örökölni nem lehet a lábszagot!

Legfeljebb gombás fertözés van a családban és azt adjátok egymásnak.

Nem izzadásgátló kell, hanem megfelelö higiénia, pamut zokni és börböl (legalább két pár) készült cipö, amit felváltva hordasz. Emellett értelmes ötlet lenne elmenni orvoshoz, hogy keressék meg a szag okát, milyen fertözés lehet.

2022. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"elfelejtetted meg mosni a lábad, " ez a gond , tisztálkodni jó . [link] , [link] [link]
2022. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

"elfelejtetted meg mosni a lábad" - EZ az oka a lábszagnak, nem az, hogy "örökölted", az ugyanis lehetetlen.

Megfelöen kell tisztálkodni, zoknit/harisnyát naponta váltani, a cipöt is rendszeresen szellöztetni, tisztítani, cserélni.

2022. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Igénytelen embereknek büdös a lábuk. 😂😂
2022. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
1# A kérdező szerintem úgy akarta írni hogy genetikailag örökölni. van ilyen hogy ha valaki genetikailag örökli mondjuk apjától vagy anyjától..
2022. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Használj gombaölőkrémet a lábadra, és nem lesz lábszagod. Kezeld ki a gombát, aztán már elegendő csak időszakosan bekenned, nem kell állandóan.
2022. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
88%
A rosszindulat megint felütötte a fejét, ahogy látom. Én nem tartom gáznak, ha nem az igénytelenség az oka. Én ismerek olyan nőt, aki nagyon izzadós volt (bár nem a lába), ráadásul büdösen, hiába tisztálkodott, kente és törölgette magát. Nem tehetett róla, mindent megpróbált, majd pár év múlva kiderült, hogy autoimmun beteg és annak is lehet az egyik tünete az izzadás. (Más autoimmun beteg embert is ismerek ilyen problémával.) Nem bántanék emiatt senkit és meg sem említeném az illetőnek.
2022. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
7-es: ha valaki "elfelejt" idönként lábat mosni, az igenis igénytelenség! Márpedig a kérdezö azt írta, nála ez van.
2022. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EgyCseppaTengerből ***** válasza:

Ezért írtam, hogy HA. Ahogy a kérdésből le lehet szűrni, neki alapból problémája van ezzel, nem csak akkor, ha nem mossa meg a lábát, mivel azt írta, hogy mindent próbál vetetni. :) Ha meg elmegy valahova, esetleg idegen helyre, ahol le kell venni a cipőjét, nem azzal fogja kezdeni, hogy elnézést, beszaladnék a fürdőbe, hogy lábat mossak, mert szaga van.

De majd úgyis helyreteszi a félreértéseket és megírja, hogy ki értette jól. Ha te, akkor tény, hogy mosni kellene, de ha nincs is rá lehetősége éppen, akkor nem tud mit tenni.

Most eszembe jutott közben egy nő, kedves kérdező, aki csak nevetett azon, hogy büdös a lába, de ő olyan erős szaggal volt, hogy kiérződött a cipőjéből az utcán, zárt térben meg főleg.

2022. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!