Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem normális,ho...

Csak szerintem nem normális,hogy a 14 éves hugom azt mondja hogy ő szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mondja, hogy neki semmi nem jön össze, és hogy ő soha nem tudd boldog lenni mint a többi korosztálya, "Legalabb egyszer lennék végre boldog" Szerintetek ez normális?
2022. febr. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen mindenkinek van egy ilyen szakasza, nem véletlen hogy a 12-14 éves korosztályban menő emonak lenni, mert akkor hú, de szar és kínszenvedés az élet. Utána kinövik.
2022. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de ő soha nem volt ilyen lány, és most se az, tehát ő nem azert csinalja ezt mert "Jaj ha a baratnoim akkor en is mert menő "
2022. febr. 13. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan, főleg a fiatalok között, azt hiszik, hogy az a normális amit a közösségi médiában látnak és mivel nem olyan jó az életük, mint a luxusban élő emberkéknek akiket követnek, ezért azt hiszik, hogy sz*r az életük.

Kellő törődésre és nevelésre lenne szükség, meg elbeszélgetni a valóságról, életről, meg hasonló dolgokról és akkor nem érezné így magát.

2022. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az országban nem.
2022. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az iskolákban már addigra összeál egy rangsor a közössègben. Ès aki nem tartozik az èlbolyba ,az úgy èrzi a vesztes oldalon van.

"Sajnos már a közoktatásba beskatujázzák a gyerekek egymást ès magukat. Elavult rendszer. Èn is voltam így fiatal

2022. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. Hozzátartozik a fejlődés egy szakaszához.
2022. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is hasonló helyzetben voltam. Úgy éreztem az en életem a legszarabb, mert nem igazán voltak barátaim és kiközösítettek. Viszont mivel a jegyeim jók voltak ezért kitűntem a többiek közül és ez jó érzés volt, hiszen rám büszkék lehettek. Nagyon maganyosnak éreztem magam, de most úgy gondolom hogy talán jobb is volt úgy ahogy. A lényeg az hogy kinottem azt a korszakot és már másként tekintek vissza rá.

Normális hiszen valamilyen módon mindenki átesik ezen a szakaszon, csak van akinek hosszabb ideig tart mint másoknak.

2022. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!