Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen sorsüldözöt...

Miért vagyok ilyen sorsüldözött, szerencsétlen lúzer?

Figyelt kérdés
A leggonoszabb embereknek mem jut ilyen szanalomra méltó sors. Egyedül, kényszerevéssel szenvedve, magányosan nyomom a telefonomat már évek óta és sírok mert minden ember mélyen lenéz és fittyet se hány rám. Általánosban szétszivattak az osztálytársaim, maga volt a pokol és mindig sírva mentem haza egy olyan nap után amikor éppen savazni támadt kedvük. Mindig én voltam az akinek egy barát se jutott, a kis senki aki soha nem érhet fel az isteni szintre amit mások képviselnek. Becenevem a "g"ci" volt általában és úgy utáltak mint senki mást. Én voltam a torzszülött, az elb_szott gyerek és az ocsmány féreg. Ja és a bányarém is. Családom szintúgy semmibe vesz, én vagyok aki koslat utánuk de ők már nem foglalkoznak velem mert hulladék vagyok. Nem is lehet leírni milyen szar egyedül gubbasztani, sorozatokat nézni és azt látni hogy mindenki másnak bejön az élet csak nekem nem. 8-adikban majdnem buktam fizikából és tesin is èn voltam a suli bohóca. Kövér is vagyok, de én másnak látom magam úgyhogy fogyatékos is vagyok úgy tűnik.

#pokol #vesztes #Nyomorult élet
2020. júl. 20. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyennek látod magadat, és az agyad alkalmazkodik ehhez a képhez.

"Mindenki másnak bejön az élet" A fészbukon biztos így látszik, de a valóságban az a "mindenki más" lehet, hogy rákos, alkoholista, vagy holnap elüti a busz. Mesélek valamit, hátha segít, és a jó irányba lök. Én is dagadt, beteges, lúzer voltam, akire mindenki szart magasról. Aztán elegem lett, meguntam, és felszívtam a taknyot. Saját magam lettem a projekt, mindenkire szartam (kivéve aki a bajban is kitartott mellettem). Kemény munkával lefogytam, megerősödtem, fejlesztettem magam. Nem panaszkodtam, csak csináltam. Választhatsz, hogy csak nyafogsz (ez esetben semmi nem fog változni ezt garantálom). Vagy felépíted magad, edzel, lefogysz, tanulsz, stb, és csinálsz magadnak egy jó életet. Dönts jól. Sok sikert!


U.i.: Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem tapasztalni, és küzdeni. A tapasztalás része már neked is pipa, most jöhet a küzdés. Hajrá!

2020. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Téged is ugyanúgy b"sztattak mint engem? (Tudom erre már nem lesz válasz de nincs mit vesztenem. S"arházinak s"arházi vagyok ugyhogy le"sarom.)
2020. júl. 20. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Sorozatot nézni jó. Amúgy meg kit érdekel a söpredék? Azt csinálj, amit szeretsz! Sportolj, tanul, sorozatokat nézzél, egyél, igyál, olvass, járj templomba vagy más programokra.
2020. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz ha van rá lehetőséged, meg pozitív megerősítéseket gyakorold, építsd fel az önbizalmad mert a semmiből nem fog ott teremni
2022. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!