Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fontosabb sokaknak a...

Miért fontosabb sokaknak a politikai nézetei, mint az emberi kapcsolatai?

Figyelt kérdés
Emberi kapcsolatok alatt értek akár ismerőst, havert, barátot, párkapcsolatot, házastársat, családtagot is.
2022. febr. 15. 09:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%

Ha te meleg vagy nő vagy, és valaki kevesebbre tart emiatt, azzal miért akarnál haverkodni? Az ember a gondolatai összessége, a gondolatait pedig pártok képviselik.


Ha valaki egy bennem növő esetleges magzat életét többre tartja, mint az enyémet, a barátjáét, akkor ott nincs miről beszélni.

2022. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
26%
Nem mondom hogy nem valós amiket mondtok, de amikor túl szélsőséges példával magyaráznak meg valamit, azért mert számukra rendben van, amit megkérdőjeleznek, azért az úgy elég olcsó és gagyi.
2022. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
20%
Akik a partszimpátiája miatt utálják a másikat, azok számomra nem többek, mint azok az általános iskolás kisgyerekek, akik egymást bántják, mert nem ugyanannak a focicsapatnak drukkolnak.
2022. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
62%
Nálam az ismerősök között nincs iylen, ugyanis, akik iylenek azokkal szépen inkább hanyagolom a kapcsoaltot. Meg szoktam mondani általában simán és egyenesen ha a politika kerül szóba, hogy én nem foglalkozok vele, és nem is érdekel, így véleményt sem tudok mondani. Ha valaki meg máskor is belemegy iylesmikbe akkor max anynit vehet észre hogy kevésbé keresem a társaságát.
2022. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%

Én is kerülöm a témát, bár sajnos akaratlanul is van hogy belecsúszok. De max akkor ragadok benne, ha látom hogy lehet érdemien beszélni róla, akkor is rövidre fogom.


De a legszomorúbb, amikor tényleg párkapcsolatok mennek szét azért, mert nem ugyanaz a politikai nézetük.

2022. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
72%
De miért szomorú? Ha nem egyezik, ahogy a jövőt elképzelik, vagy szexuálisan nem passzolnak, akkor is szétmennek, miért lenne ez más az értékeikkel?
2022. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Most akkor ki kell dobjam az asszonyt, ha amúgy jól megvagyunk, de nem ugyanoda szavaz, ahova én? Vagy mondjuk tagadjam meg ezért apámat, mert szintén nem ugyanoda szavaz ahova én? Érdekelne ez a gondolatmenet, hogy miért kéne megtegyem ezeket.
2022. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ha ez meg tud mérgezni egy emberi kapcsolatot, ott más kibékíthetetlen konfliktus is van, csak lehet, hogy ez a téma világít rá erre, esetleg kívülállók nem látnak bele, de az érintettek tudják.
2022. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát van olyan ahol ez megtud, van olyan ahol más kibékíthetetlen ellentétek is vannak, azt rá lehet erre fogni. Mindkettő igaz.
2022. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
78%
Istenem, ez a dráma... nem kell kidobnod a zasszonyt. De van, akinek fontos, hogy azonos értékeket képviseljenek. Nekem barátkozni sincs kedvemmel olyanokkal, akik mindig bziznak meg cigányoznak, pedig egyik sem vagyok.
2022. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!