Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonság az, amikor...

Milyen tulajdonság az, amikor egy emberrel könnyen tudnak beszélni mások?

Figyelt kérdés

Párszor előfordult már velem, hogy emberek, akiket nem ismerek, vagy nem annyira, elkezdték mesélni az életüket,vagy akármilyen történetet. (pl volt kollégám elkezdett nekem beszélnia testvéreiről, hogy tartoznak neki stb...)


Sajnos olyan ember vagyok, aki ilyen random dolgokra nem tud reagálni, így sokszor csak mosolygok és egyetértek vele.



2022. febr. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"aki ilyen random dolgokra nem tud reagálni," nyugi reagálást nem várnak ők csak panaszkodni akarnak
2022. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Random dolog alatt azt értem, hogy az említett volt kollégával valami autó dolgokról beszéltünk, amiről eszébe jutott a családja, és elmesélte.


Semmi bajom ha mesél valaki, szívesen meghallgatom, de nem tudom mit válaszoljak rá.

De másik kollégának nem mondt-tudomásom szerint. Mondjuk lehet, mert az a munjatárs eléggé nagyszájú volt, és alig állt be a szája😅

2022. febr. 15. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamat tudom példának hozni, mellettem egy szocfóbiás ember is 2p után oldott és beszédes, aki hozzám szól vagy a közelemben van az biztonságban érzi magát meg azt szokták mondani h ugy érzik mintha 1000 éve ismernénk egymást. Aztán h ez milyen tulajdonság névszerint nemtudom de nagyon élvezem.
2022. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Karizmatikus?
2022. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
extrovertált, közléskényszeres
2023. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!