Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljam meg kezelni a...

Hogyan tanuljam meg kezelni a buta embereket?

Figyelt kérdés

Nem tudom elviselni, ha valaki annyira buta, hogy alapvető dolgokat nem tud, és ilyenkor felhúzom magam, bunkó vagyok velük. Tudom, ez az én hibám is, de ilyenkor mindig azon gondolkozom, hogy valakinek 25 évesen hogy nem egyértelmű az, hogyha azt mondod neki, hogy nyissa ki az ajtót, hogy szellőzzön a lakás. (Megtörtént eset, nem értette, hogy mit kéne kinyitnia, és nem azért, mert nem hallotta a szót).


Egyszerűen az ilyen életképtelen emberekkel nem tudok mit kezdeni, és legszívesebben megráznám őket, hogy kaparjanak össze maguknak egy kis észt.



2021. aug. 21. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Én megölném őket, mert semmi joguk az élethez, és haszontalan tagjai a társadalomnak. :D 26N
2021. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj, ezen jót nevettem, köszi 😆
2021. aug. 21. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm mondta, hogy felesleges ilyenek miatt idegeskedni, mert elég nagy baj az nekik, hogy annyira mérhetetlenül ostobák, hogy kb még a saját létezésükről nem tudnak lóf*szt sem... Mintha csak úgy tengenének lengenének(na sztem ilyen szó nem is létezik :D) a világban..
2021. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1es voltam
2021. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként így igaz. rajta is észreveszem sokszor (lakótársam), hogy a létezéséről sem tud, meg annyira koncentrál arra, hogy elmenjen a konyháig, hogy azt sem tudja miért megy. sokszor elfelejti, hogy az ő cucca az övé és nem az enyém. azt állítja, hogy neki valamiről nem szóltak, holott de. 😆
2021. aug. 21. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Türelem, dühkezelés, pszichiáter.
2021. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
És te tökéletes vagy? Legyél türelmes vele, ennyi.
2021. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Engem az még jobban idegesít amikor buta meg semmire nem vitte az életben, de azt hiszi hogy ő a világ ura és nála mindenki alávalóbb.
2021. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!