Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon zárkózott vagyok és...

Nagyon zárkózott vagyok és magányos , mit tudok ezzel tenni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok . Már 4 x koltoztunk el edesanyammal mivel elvaltunk de apukammal joban vagyok. már sokszor váltottam sulit es rengeteg rosszat tapasztaltam lehet emiatt is fordultam be de alapból is csendes vagyok. Itthon nem , szeretek beszélni megismerni az embereket de ugy erzem hogy a gimiben mar nem tudok egyszeruen. 2 eve jarok oda es nem tudtam kialakitani egy mely kapcsolatot se senkivel nem tudok megnyilni. Volt egy legjobb baratnom akivel evekig azok voltunk , de hirtelen elkezdett hanyagolni es mar teljesen egyiranyu a baratsag mert amig en probalok 100% ot beleadni es tartani a kapcsolatot addig ot nem erdeekli semmi sem velem kapcsolatosan csak maga erdekli ot. Igen nehez volt ezt feldolgozni , szeptemberben kezdodott es azota is ugyanugy erzem magam mint szeptemberben mert teljesen magamra maradtam es senkinek sem tudok beszélni ezekről az érzésekről . nagyon onbizalom hianyos vagyok es ra kellett jonnom hogy nagyon maganyos is ugynis nincs 1 komoly igaz baratom sem aki nem akarna kihasználni , vagy ne lenne egyiranyu a baratsagunk . Szörnyen érzem magam emiatt , remélem valaki érzett már hasonlót és tud segítení. Kérlek ne írjatok , rosszalló , utálatos válaszokat , mert mind tudjuk hogy bem erre van szuksegem . Még azt hozzátenném hogy próbáltam kozeledni osztalytarsakhoz, de lekoptattak emiatt kialakult bennem egy tudat hogy mivan ha mindenki utal az osztalybol es azota is zt erzem es nagyon rossz de felek h tenyleg igy van tenyleg utalnak mert zarkozott vagyok.Elore is koszonom a rendes valaszokat

2022. febr. 16. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

Ebben a korban nem lehet hogy inkább egy párkapcsolat kezdett el hiányozni, vagyis, hogy inkább titkon már azt keresnéd? Mert ugye a 12-14 körüli korosztálynál még jobban jellemzőbb, hogy " legjobb örök barát " és hasonlókat keresnek, de esetedben szerintem már picit idősebb vagy ennél. Ebből gondolom, hogy esetleg valójában inkább társat keresel.

Bár sajnos pasikat sem egyszerű úgymond kiismerni, mert sajna van sok olyan aki csak azt akarja, aztán ha megvolt, már nem is leszel fontos, vagy a következő alkalomig. Viszont ha valódi barátot sikerül találnod, szerintem pont betöltené ezt a hiányt amit ekresel.

2022. febr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia velem is ugyanez a helyzet én 17 éves fiú vagyok. De szintén nem szeretnek pontosan azért mert visszahúzodobbvagyok. És, hogyha valaki beszól akkor próbálom mindig ignorálni. És nem is azért mert nem mernék vissza szólni hanem mert szerintem hamarabb leszállnak rólam. Illetve akik vannak barátaim azok sem igaziak. Na meg igen igaza lehet az 1-esnek. Talán párkapcsolatra vágysz. Én is ugyanez vagyok.
2022. febr. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én szintén.
2022. febr. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A költözések nagyon rossz hatással voltak rád, nem meglepően. "Normális" hogy így érzel.


Ismerkedj a sulin kívül, találj programokat, hobbikat, eseményeket, közös érdeklődési köröket másokkal. Haladj velük lassan, ismerd meg őket apránként. Nem kell rögtön "öribarizni", ahogy szokták ebben a korosztályban.


Szóval kezdésnek szedd össze mik érdekelnek és nézz utána a környezetedben, a neten, a suliban, stb. hogy milyen lehetőségeid vannak. Ismerősöket, rokonokat is megkérdezhetsz hogy ki mit szokott csinálni, merre szokott menni és pl. csatlakozhatsz-e.

2022. febr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , jó érzés hogy nem vagyok egyedül. Kedves 1- es ezen mar en is gondolkoztam es bizonyara jo lenne de nem konkretan ezt szeretnem janem baratokat nem szerelmet.
2022. febr. 17. 01:18
 6/6 A kérdező kommentje:
2.- es en a kamu baratoktol mar megszabadultam mert elegem lett es igy most maganyos vagyok de jobb mintha korbe lennek veve kamu baratokkal
2022. febr. 17. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!