Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, és magányosságra,...

Fura, és magányosságra, elszigeteltségre, zárkózott életvitelre utal, ha valakiről 3-4 fotó készült (maradt fenn) 30 éves korára, azokon is egyedül szerepel? Vagy önmagában ez még nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet másoknál akad még kép róla. De ez annyit jelent, hogy nincs sok fotója, nem szereti ha fényképezik
2015. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most 30 éves, akkor még akkor volt fiatal, mikor a képekért fizetni kellett. Ez az első 10 éve. Én csak 22 vagyok, és azért van rólam sok kép, mert apukámnak mániája a fényképezés, tesóm meg fényképész. De nem mindenkinek kell ez a drága hobbi. Az is igaz, hogy amíg előhívták a képeket, nem volt belőle 20 példány, talán másnak van róla. Gondolom, a nagy események vannak megörökítve, pl. egyedül ott áll ballagó ruhában. Számomra furcsa a 3-4 kép, keveslem, de azért nem kell mindent belemagyarázni. Anyukám se szereti, a fotózzák, van, aki fotogén, vagy aki vicsorog, ha fotózzák, és ez nem az eredeti kinézetétől függ.
2015. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nyilván van több is. Iskolai osztályfotózás, ballagási tablókép alól nem húzhatja ki magát az ember. Más kérdés, hogy nem mutogatja ezeket.
2015. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen nem készült annyi kép az emberekről.

Én még csak 25 vagyok de az első 15 évemről csak pár óvodai meg iskolai kép van.

Az is lehet, hogy az illető nem szerette, ha fotózzák, na meg lehet hogy volt több kép is csak nincsenek meg. Ha esetleg tudod, hova járt iskolába, kik voltak az osztálytársai, talán lehet előásni tablóképet, iskolai fotókat.

2015. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!