Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamit nagyon nem szeretné...

Ha valamit nagyon nem szeretnél megcsinálni, de tudod hogy kell, akkor hogy szoktad rávenni magadat? Tanulás, házimunka, vagy nem szeretem dolog megcsinálása...

Figyelt kérdés

Mikre gondolsz, vagy jutalmazod magad, vagy előtte felspannolod felturbózod az agyad.

Van valamilyen hasznos praktikája valakinek erre?



2022. febr. 20. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sokat halasztgatom és ha már muszájnak érzem én magam, mert pl. látványos a kosz akkor gyorsan átnagyolva megcsinálom. nincs jutalom, csak egy hirtelen belső elhatározás hogy na essünk túl rajta. én a tanulást is alapszinten műveltem
2022. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Humor Herold ***** válasza:
100%

Erős a kötelességtudatom, úgyhogy egyszerűen csak erőt veszek magamon és belevágok az adott dologba.Nem kell hozzá semmi jutalom :)

Felspannolni se szoktam magam előtte...max. arra gondolok hogyha nekiálltam akkor már csinálom és előrébb tartok.

2022. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kávé.
2022. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálok bele kezdeni és aztán már átvészelem magam rajta valahogy, de ha nem kezden el, akkor szörnyű halogatásokba kezdek.

Na meg abszolút minimumot nyújtok, ha csak nem jár nekem nagy előnnyel:D pl gimiben bioszt csak puskáztam, de egyetemeb is a töltelék tárgyakra minden trükköt bevetek.

2022. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!