Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tanácsot adnál régi,...

Milyen tanácsot adnál régi, fiatalabbik énednek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyúlj a drogokhoz, tanulj, ne k..ázz annyit. És ne keveredj bele minden szarba jobb lesz az életed, de ahogy magamat ismerem még magamnak sem fogadnék szót.
2022. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Légy bátor, magabiztos! Tanulj, ne legyél lusta disznó!

Ne félj a közösségtől! Járj társaságba!

Huu... Ha most lennék 15 a mai eszemmel...!

Az a baj, hogy szörnyen későn érő típus voltam! Nem fogtam fel tinédzserként, hogy komolyan kell vennem a tanulást, hogy sikeres jövőm legyen!

Most meg betanított munkás vagyok...😅

Persze, sosem késő változtatni, tudom!

2022. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le a telefont! A karanténban teljesen ellustultam, egésznap feküdtem, nem voltak céljaim, az internetből állt az életem. Szeptember óta próbálok kimászni a saját magam által ásott gödörből, több-kevesebb sikerrel. Ha tehetném felpofoznám a 2020 márciusi énemet es figyelmeztetném, hogy nagyon rossz úton halad.
2022. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj németül!

Négy éve tanulom a nyelvet, már egy éve Németországban élek, folyékonyan beszélek, de nem tökéletesen, néha hibázok. Sokkal jobb lett volna, ha tizenévesen már elkezdem tanulni és mára tökéletes lenne a nyelvtudásom.

2022. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Tanulj! Ne csak a jegyek miatt, hanem térképezd fel, mire mihez lesz szükséged az életben!

Ne maradj benne mérgező párkapcsolatban, akármilyen szépeket ígér neked a másik! Barátságokra ugyanez!

Kerüld a függőségeket! Ha már benne vagy, kérj segítséget! Ha a szakember nem vesz komolyan, lekezelően beszél veled, az az ő szégyene, nem a tiéd, úgyhogy ne hagyd magad, keress másikat!

Tegyél a családodért, mert csak velük számíthattok egymásra! Senki másnak nem vagy valóban fontos!

2022. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyj 2 év szünetet az edzésben! Hamarabb menny el dolgozni a szakmádba és ne foglalkozz olyan emberekkel akik csak a pénzed miatt vannak veled.
2022. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Állj ki magadért, jelöld ki a határaidat!

Ne vállalj el minden szart, csak azért, hogy másnak a kedvében járj!

A te igényeid, álmaid is fontosak!

2022. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Humor Herold ***** válasza:
90%
Semmilyent mert tudom hogy úgyse fogadná meg :)
2022. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
NE legyél LUSTA TANULNI!
2022. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos csak egy hónapja kezdtem el japánt tanulni,sokkal előbb el kellett volna kezdenem.Nagyon bánom,hogy csak most jutottam el ideáig
2022. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!