Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik nemből lehet több...

Melyik nemből lehet több önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Lány / nő
Fiú / Férfi
Kb ugyan annyi arányban vannak
55 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve indokot is írjatok ha szeretnétek.
2022. febr. 22. 19:27
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Arányosan szerintem nembinárisból. Csak keress rá itt erre a szóra és nézd meg a kérdéseket, képzeld el, milyen lehet úgy leélni egy életet, hogy így reagál a világ arra, ha önmagadat adod, és gondolj bele, mennyi önbizalmad lenne, ha nembináris nemű lennél.
2022. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Elnézést ezt nem írtam. Nem arányosan.

Tehát melyik nemből van több önbizalomhiányos NEM arányosan?

2022. febr. 22. 19:32
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanannyi. Csak a nők kevésbé titkolják a való életben. De pl. itt bőven látszik a férfiak problémája is.
2022. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kb. ugyanannyi, csak mindenki máshogy fejezi ki.
2022. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez jó kérdés, nem tudom, készült-e bármilyen felmérésféleség róla. Egyébként azt mondanám, hogy általában más dolgok miatt önbizalomhiányosak a nők, mint a férfiak, mert más elvárások vannak támasztva feléjük, de a szám/arány hasonló lehet.
2022. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem.

Szerintetek mitől lehetnek önbizomhiányosok a fiúk / férfiak vagy a lányok/ nők?

2022. febr. 22. 19:52
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

Ez már egy új kérdés!


De pl egy férfi tudatában van annak,hogy HA nem egyensúlyozza,kompenzálja a hibáját,akkor kutyának se kell.

Ha van valami hibája,mit tudom én. Vagy valami hátrány,hiány...

A nő meg tudja,hogy akkor is szeretni fogja egy férfi,ha kicsi a melle.

Ő neki a top 10-ből kell 1.

Ő ezt keresi.

A férfi neki csak a következő,majd lecseréli.

Esetleg megszánja a testével,mert a macsó lelépett,otthagyta egy gyerekkel.

Ebben az esetben kell egy kevésbé macsó,aki legalább támogatja.

Így van az,hogy kialakul egy csúnya férfi,szép nő kapcsolat.


A férfinak kell sokat keresnie,sokkal több kötelesség nehezedik rá,könnyű őt egy gyerekkel csapdába ejteni,ha a nő magához akarja láncolni.

A nők meg sírnak,hogy így a pénz,meg úgy,miközben csak a férfiak 1%-a keresi a legtöbbet.

Nekik nem is kell a 99-ből,csak ha nincs más.


A férfi pedig igyekszik teljesíteni,sokkal könnyebben veszti el a hitét a sikerben,mert qrva nehéz meghosszabbítani a farkad,qrva nehéz 20 év tapasztalatot összeszedni 10 perc alatt,hogy jobb fizetést kapj,marha nehéz mindent teljesíteni anélkül,hogy ne hívjanak lusta dögnek,stb.


A nők azért önbizalomhiányosak,mert túl sok magazint néznek,amikben az anorexia,tehát egy beteség promotálva van,egészségesnek van feltüntetve.

Illetve ők is a szép gazdag nagyfaxú hercegnek sminkelik magukat,stresszes nekik is az élet.

Azért annak a férfinek meg kell felelni,mert ő is lecserélhet,ha éppen nem volt mód a csapdára.(gyerek,közösen vett dolgok válás stb stb stb)

2022. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Legalább annyi van férfiből,ha nem több.

A megjátszott mentális játékokat,és kamu mentális betegségeket(depi például) is beleszámolva még mindig legalább ugyanannyi,ha nem több.

2022. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

8: ezt tuti férfi írta 😁 persze, csak a férfiak problémája lehet igazi.

Ha így lenne, akkor a nők nem problémáznának.

2022. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!