Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány képküldés előtt...

Ha egy lány képküldés előtt azt mondja, hogy "tudom, hogy csúnya vagyok" az önbizalomhiányra utal?

Figyelt kérdés

Több lány esetében láttam már ilyen megjegyzéseket., illetve, hogy "úgysem kellek senkinek" "nem nézek jól ki, úgysem jönnék be neked", illetve ehhez hasonlók.

Ezeket miért mondják/írják?


Beszéltem nagyszájú lányokkal is, tőlük soha nem hallottam ilyeneket.



2022. febr. 6. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Önbizalomhiány
Korábban negatív kritikát kaphatott
Csak szeretne pozitív jelzéseket kapni a kinézetére
Más
47 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kamaszkori önértékelési zavar, maximalizmus, túl nagy elvárások vele szemben a szülők és tanárok részéről, ennek következtében pedig anorexiára való hajlam is akár.
2022. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször igen, viszont olyan is van aki csak az egóját akarja növelni, mert a legtöbbször erre úgy is azt fogják írni, mondani neki, hogy de szép vagy. Bár ez ritkább.
2022. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Merd csak neki azt mondani, hogy ja, tényleg az vagy! Véged!
2022. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
:D
2022. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel próbál bókokat kicsikarni a másikból. Tök mindegy, hogy valójában önbizalomhiány okozza, akkor is szánalmas viselkedés.
2022. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"Ezzel próbál bókokat kicsikarni a másikból ... szánalmas viselkedés."

De sokszor nem is tudatosan csinálják. Tényleg elhiszik magukról, hogy rondák. Pont az önbizalomhiány miatt.

Aki direkt csinálja, hogy bókokat csikarjon ki, na az tényleg szánalmas.

2022. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

általában önbizalom hiány igen, de nem véletlen

van akit tényleg csúnya, de így sem lehetetlen, hogy párt találjon

2022. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Csak védi magát előre azzal hogy felkészít a (szerinte) legrosszabbra. Valószínűleg kapott már rossz visszajelzést is pl.olyan formában, hogy küldött kėpet és a másik erre nem válaszolt. Pedig lehet hogy azért nem, mert úgy érezte, hogy "túl jó nő". Persze biztos van önbizalomhiánya, ha neki az ellenkezője jut eszébe.
2022. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt férfiak is mondták már. Aztán hozzátették, hogy "gondolom a kinézetem miatt nem akarsz ismerkedni velem". Hát nem a külső, hanem az önbizalom hiánya miatt szakítottam meg a beszélgetést :D
2022. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert ha logikusan nézed akkor ha ezt írja eleve van benned egy gát, hogy ne írd azt, hogy "igen nagyon csúnya vagy" hanem azt fogod írni, hogy jajj dehogyis hát szép vagy.

Tudják ezt ők is nagyon jól, egyébként én is ezt csináltam még régen csak én a testemmel, hogy "tudom, hogy kövér vagyok" és mikor mondták, hogy nem igaz vékony vagy stb az jól esett ideig óráig de egyébként ez fejben dől el és szerezni kell egy kis önbizalmat rögtön nem fog érdekelni, hogy ki tart csúnyának vagy kövérnek 😃

2022. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!