Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi különleges nevek...

Az alábbi különleges nevek közül melyik tetszik neked a legjobban?

Figyelt kérdés

Valamelyiket adnád a gyerekednek? Kérem ne töröljék, komoly kérdés! Linkelem is, van egy oldal, ahol különleges, furcsa nevek vannak összegyűjtve. Ti mit gondoltok ezekről a nevekről?


[link]



2022. febr. 23. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Bojtorján.
Holló.
Aloé.
Mimóza.
Szellőke.
Rezeda.
Búzavirág.
Napsugár.
Eperke.
Gyopárka.
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Az Aloé szép, azt adnám, esetleg még a Rezeda.
2022. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyik se tetszik. A -ka,-ke vegződéssel a vilagból ki lehetne kergetni, egy 3 évesnek meg aranyos, de a gyerek egyszer felnő.
2022. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kisbabának aranyos az Eperke vagy Szellőke, de nem tudom elképzelni évekkel később: Jó napot kívànok Kis Eperke vagyok Nav ellenőr. Vagy Dr. Nagy Szellőke agysebész vagyok.
2022. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A durva az, hogy a linkelt oldal szerint ezek létező nevek!
2022. febr. 23. 20:48
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Gyopár nevűt ismertem. Azt nem tudom, hogy a eredetileg Gyopárka volt-e vagy csak Gyopár. Ma már 40 fölötti nő.

Az Eperke név gyönyörű, egyszer még Grétsy is kiemelte a műsorában, hogy milyen szép ősi magyar név. A Szellőke is nagyon tetszik, de nem adnám, egyiket sem, mert inkább fiatal lányokhoz illik ez a név, 40 körül már röhejesen hangzana mindkettő.

A Búzavirág is jó, csak becézni nemigen lehet, meg túl hosszú.

A többi nem tetszik.

2022. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De a Jávor, Ciklámen, Cinnia, Csillagvirág, Frézia, Fürtike

Füzike, Korall, Primula, Verbéna, Avarka, Azurea is érdekesek....

2022. febr. 23. 20:51
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm a Böske név tetszett meg mostanában. :D Így is adható már ebben a formában. Vagány, rövid, kemény hangzású név. Böbeként meg olyan finom, lágy.
2022. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A Frézia egész jó.
2022. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Lehetne akkor akár Fehér Holló, Kis Mimóza, Tavaszi Szellőke, Aranyló Napsugár, Bors Menta, Röntgen Sugár, Látnok Zsálya, Templomi Orgona, Tengeri Korall, Kérlek Nefelejcs, vagy Kemény Dió a megfelelő keresztnevek párosításával??? 🤔🤔🤔


[link]

2022. febr. 23. 20:59
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Aloé? Ha FLP ügynök lesz belőle, akkor tuti név... 😂😂😂
2022. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!