Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi számít példaképnek?

Mi számít példaképnek?

Figyelt kérdés

Ugye egy embert se tartok úgy számon hogy ő a példaképem, amit ő mond az úgy van.

Viszont van több ember is akire felnézek és aki él még az előadásait is mind láttam.


2022. febr. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát... Anya talán, őt nagyon szerettem, nagyon jó ember volt. Meg még Jézus. Más nincs.
2022. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Thanos
2022. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan, amilyen szeretnél lenni. Akire nem csak felnézel, de te pont olyan szeretnél lenni. Mert egyetértesz vele. És mert valami olyan mellett állt ki, vagy olyan dolgot vitt véghez, ami neked is fontos.
2022. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én az embereket egyes tulajdonságaik miatt tartom legfeljebb példaértékűnek. Pl példakép az alázatos munkája miatt, de ez egy apró szelete csak az adott személynek, hisz senki se szent és tökéletes.
2022. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Fördős Zé és Rácz Jenő szerintem mindenki számára jó példakép! ☺🔥
2022. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!