Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lustanak számit az ember...

Az lustanak számit az ember aki soha nem vásárol hanem Tesco online szolgáltatást veszi igénybe?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a lustaság mértéke.
2022. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A lustaság mértéke a legjobb barátom aki 30kg-ot fogyott amíg egy évig külföldön tanult mert lusta volt boltba járni amit az anyja megtett helyette otthon és kaját pedig azért nem rendelt mert nem akart felkelni az ágyból se ajtót nyitni a futárnak.
2022. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet óvatos a coviddal. Meg lehet időben jobban kijön így neki. Főleg, ha mindig ugyanarra van szüksége.
2022. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább okos, időt sporol vele és pénzt, mivel lehet ha elmegy üzletbe sokkal többet ki ad, mert észre veszi, hogy épp akciós valami, és aztán 3 dologból 30 lesz.
2022. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A lustaság ott kezdődik mikor a 3. szomszédom a 5. szomszédomhoz átmegy kocsival mert képtelen kb 20m-ert gyalogolni.
2022. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az időspórolás nem lustaság. Plusz lehet, hogy iszonya van a tömegben.

Nekem pl. nincs iszonyom, de felkúr a tömeg.

2022. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi a Tesco online szolgáltatását vesszük igénybe. Nem azért, mert lusták vagyunk. Sok- sok időt és pénzt spórolunk meg vele. Ténylegesen csak azt vesszük így meg, ami a mi kis listánkon rajta van. KB fele annyiból jövünk ki egy hónapban, mint előtte. Időt is sokat nyerünk, csak foglalunk egy idosávot, odamegyünk és kB 5 perc alatt átvesszük.
2022. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert esetlegesen több ideje marad értelmes dolgok eltöltésére, ha ezt meg is teszi, akkor oké.
2022. febr. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lustaság?


Elképesztően sok időt lehet vele spórolni. Már azért is, mert 3-4 vásárlást lehet egyben letudni. Egyedül lakom, nincs autóm. Hetente 3-4 napon mehetne azzal az idő, hogy egy megállóval továbbmegyek hazafelé, bemegyek a tömegnyomor boltba, túlélem a sok tolakodót és azt, hogy az intim szférám, mint olyan, megszűnik létezni, majd hazaballagok. Home office-ban csak azért öltözöm fel, elcaplatok egy megállónyit, vásárlás, hazacaplatok, visszaöltözöm otthoniba. Ez utóbbi még sietve is fél óra, de inkább 40-50 perc.

Teljes állásban dolgozom, mellette esti egyetemen tanulok (jelenleg papíron heti 3 este vannak óráim), igyekszem rendszeresen edzeni (időhiány miatt azt is otthon), "luxus" lenne heti 3-4-szer 20-30-50 percet kidobni vásárlásra. Nem is értem, miért kellene vagy miért lenne jó.


Ehhez képest maga a szolgáltatás díja 1000 forint körül van. Szóval havi szinten mondjuk 2000.


Egyébként kapaszkodj meg, foodpandán is szoktam bevásárolni. Például a vasárnap így nézett volna ki: magara aggatok valami kulturáltat és a kabátot, lemegyek a sarki közértbe, felérek, átveszem a futócuccot, felérek, zuhany, átöltözöm, irány a családtag. Ehelyett megrendeltem, tettem-vettem, punnyadtam, jött és csak kétszer kellett átöltöznöm.


Egyébként én inkább azt nem értem, miért nem elterjedtebb az online bevásárlás.

Ismerősöm sérült lábbal képes elszenvedni magát a boltig.

Rokon panaszkodok, hogy és még vásárolnia is kell. Miért nem rendeled meg? Mert drága. Az illető dohányzik, otthon folyamatosan issza a sört, legmenőbb telefon, legmenőbb tévé, vasúti terepasztal annyi vonattal, hogy azok a falon vannak már, nem férnek, de inkább felöltözik csak ezért és lecaplat a boltba ÉS panaszkodik is mindezért.


Számomra (tényleg számomra!) alapvető időspórolási lehetőség lett az online vásárlás, mint amilyen a mosógép is, vagy a mosogatógép lenne, ha meglenne hozzá a helyem vagy mint a robotporszívó.


29N

2022. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Lusta vagyok, de nem ezért. Amúgy nem Tesco :D

48-48-ba dolgozom, a második 48 első 12 órája alvás, tehát időben nem vagyok eleresztve. Nekem megér 2x800 ft-ot, hogy havi kétszer kihozassam a Spárból a szajrét. Nem kell banyatankozni, átesni az embereken, sorba állni, utazni, és szebb cuccokat kapok, mintha én válogatnám.

2022. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!