Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya férfinak vagy csúnya...

Csúnya férfinak vagy csúnya nőnek könnyebb párt találnia?

Figyelt kérdés

Tudom ez sok mindentől függ.

De ha most csak így leegyszerűsítve nézzük a kérdést szerintetek melyik nemnek könnyebb párt találnia?

Csúny nőnek vagy csúnya férfinak?



2022. febr. 24. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Csúnya férfinak könnyebb párt találnia.
Csúnya nőnek könnyebb párt találnia.
55 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
48%
Csúnya nőnek könnyebb, de nagy az esélye, hogy csak azért jönnek össze vele, hogy legalább legyen szex.
2022. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy pont ellenkezőleg.

Azt hittem, hogy csúnya nővel valaki pont a személyisége miatt jön össze.

2022. febr. 24. 14:04
 3/46 anonim ***** válasza:
53%
Amelyik gazdagabb.
2022. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%

Egy férfinak nagyon rondának kell lennie, hogy ne találjon senkit.

Míg egy nőt, ha kicsit duci, lófogú, vagy egyszerűen nincs pénze szépítkezni, leírnak.

2022. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
81%

Egy férfinél a nők nem annyira a külsőt, hanem inkább más paramétereket néznek a párválasztásnál, legalábbis hosszú távú kapcsolat esetén.


Férfiaknál a hetero kapcsolat esetén a külső elsősorban a rövidtávú kapcsolatok esetén domináns.


(Példa: egy nő szívesen felszed egy kigyúrt jóképű adoniszt egy bárban 1-2 dugásra, de nem biztos, hogy ugyanilyen férfit akarna a gyerekei apjának.)

2022. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen nagyobb a konkurencia nők esetében. Vagyis: ritkább a csúnya nő, mint a csúnya férfi.


Én biszexuális nő vagyok, és ha kimozdulok itthonról (home office-ban dolgozom, így nem megyek mindennap), akkor naponta legalább 20 csajt látok, akire azt mondom, hogy szép, tetszik, megismerném. Míg pasik közül ritkán látok olyat, akit őszintén helyesnek találok.

2022. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
56%
A nőnek jobban számít a külseje. Nem véletlen mondják, hogy a férfi elég, ha csak egy fokkal szebb az ördögnél. Velük szemben is vannak elvárások, de azok nem a külsejükre irányul.
2022. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
30%

Amit #1 írt. Nem tudom, miért lett lepontozva, meg a poll állását sem. Valami alternatív univerzumban éltek?

Az incelek 99%-a férfi és bár szex=/=párkapcsolat, eléggé összefügg a kettő, akik még szexre sem kellenek senkinek, egyértelműen azoknak messze a legnehezebb párkapcsolatot találnia, és az ilyen emberek 99%-a férfi.

2022. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
34%

Még a legcsúnyább nőknek is könnyebb párt vagy szexpartnert találnia mint egy csúnya férfinek. Csúnya férfi csak akkor megy ez könnyen ha gazdag,de akkor is csak érdekből vannak vele.


Ide másolom amit egy másik kérdéshez írtam:


Van több ismerős férfi aki átlagos kinézetű,de ápolt,igényes,diplomás,jó munkahelye van stb,de mégis azt mondja nehéz párt találni.



Az igazság az,hogy még az átlag alatti nőknek is a helyes,izmos,gazdag pasi kell,de még az olyan nőknek is akinek nincs sem külső sem belső pozitív tulajdosága,ráadásul még csóró is. Ha nem ilyen egy férfi akkor szóba sem állnak vele,max addig amíg kiderül,hogy a férfi akar valamit utána lepattintja,a kis egójának jól esik a simogatás.



Szóval még az átlagos vagy átlag alatti,de még az az alatti nőknek is hatalmas igénye van (és túl nagy arca ),mert ugye nekik a helyes gazdag pasi jár mert p-ina van a lábuk között amiért a férfiak epekednek.



Erről mondjuk a férfi társaim is tehetnek,mert még a legcsúnyább igénytelen ápolatlan nőnek is udvarolnak,bókolnak, hátha kapnak p-inát. Facebookon néha benézek a társkereső csoportokba,a legviccesebb és legszánalmasabb amikor a 3gyerekes csüngőhasú putriszökevénynek aki a sparhelt vagy a putri előtt pózol vagy a 50körüli leépült "milfnek" írogat 40-50 férfi a képe alá,hogy csinos vagy,de szép vagy,bombanő vagy beszélgessünk stb. :D



Ha egy olyan nő kitesz magáról képet akinek jó vagy jobb teste van,de az arca csúnya vagy átlagos,akkor a férfiak már olyanokat írigatnak,hogy istennő vagy,bombanő vagy :D

2022. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
20%

4-es válaszoló!


Még az ilyen nők is tudnak válogatni a férfiak között.

2022. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!