Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya férfinak vagy csúnya...

Csúnya férfinak vagy csúnya nőnek könnyebb párt találnia?

Figyelt kérdés

Tudom ez sok mindentől függ.

De ha most csak így leegyszerűsítve nézzük a kérdést szerintetek melyik nemnek könnyebb párt találnia?

Csúny nőnek vagy csúnya férfinak?



2022. febr. 24. 13:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

Így van ahogy az előző válaszoló írja!

Egy csúnya arcú,de vékony(mégcsak nem is jó testű) nő már tud bőven válogatni mert a férfiak istennőként kezelik,kapja ezerrel a bókokat és az udvarlást.


Egy csúnya férfinek az egyetlen fegyvere a pénz és az,hogy kihozza a külsejéből a maximumot.

De ilyen esetben lehet csak a golddiggerek jöhetnek szóba,mondjuk nekik csak a pénz számít és az ajándékok,lehet az ilyeneket az sem érdekli ha a férfi egy 200kilós 80éves öregember. Csak adja a pénzt,kocsit,lakást és az ajándékokat

2022. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
59%

#33 Soha nem használtam od-t, tinderen 1x catfisheztem elhízott narancsbőrös nőként kíváncsiságból, annyi. Ha igaz a 95%-os állításod, szted mit árul el az erőviszonyokról, hogy a férfiak hitegetése, hogy összejöhet vmi egy nővel ekkora iparág?

#35 "A nők nagy része csak érzelmekkel vegyítve élvezi a szexet." Sztem a férfiak is, másképp a k*rvázás megoldaná az ilyen jellegű frusztrációkat.

2022. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
59%

42, szerinted az a cég kizárólag női vezetésű? Vagy esetleg egy férfi látta meg a lehetőséget abban hogy mi kell a többi férfinak, és aprópénzért használ nőket hogy meggazdagodjon?

De persze, inkább szidjuk a nőket mindig mindenhol, végtére is mindenért ők a hibásak. Az a fő probléma hogy lélegeznek.

"Ha igaz a 95%-os állításod, szted mit árul el az erőviszonyokról, hogy a férfiak hitegetése, hogy összejöhet vmi egy nővel ekkora iparág?" Ez nekem pusztán annyit árul el, hogy a férfiak ösztönlények. És hogy a túlnyomó többsége olyan szinten van, hogy elhiszi hogy egy nő akivel soha nem találkozott és semmit nem tud róla, azonnal a farkát akarja.

Az erőviszonyokat is ezek a tényezők alakítják. Nehogy már azért is a nők legyenek hibáztatva amiért a férfiak az őstulok szintjén állnak a mai napig. Legyen kaja meg pina azt jóvan.

2022. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
74%
Csúnya férfinak könnyebb mivel a nőknek csak a belső tulajdonságok, és az ápoltság számít.
2022. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
19# az hogy van pénzed nem azt jelenti hogy tanult vagy a magyar média a példa mindenki aki ott van egy semmirekellő celebecske nagyon ritka a tanult okos ember nem csak férfiaknál hanem nőknél is ez van a valósägba is
2022. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Szerintem a társkeresés szempontjából nagyon nehéz ez a bizonyos csúnya nő kérdés.

Van egy barátom, állandóan froclizzuk egymást.

Ha meglátunk egy nőt, aki nekem nagyon tetszik, az neki csúnya.

Aki neki tetszik, az viszont nekem csúnya.

Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más az esete.

A testalkattal ugyanez a helyzet. Van itt egy legény a gyakorin, aki hetente keres 180-200 kg körűli nőket. Neki az jön be. Nekem meg a 45-60 kilósak, magasságtól függően.

2022. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!