Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell most pánikba esni?...

Miért kell most pánikba esni? Ti nem felnétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a háború miatt? Nem vagyok félős, de lehet beszarnék ott a fronton...azért nem vicc ez az egész. Ki tudja mi lesz a vége...
2022. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én félek azért kicsit hogy hatással magyarországra is
2022. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én félek azért, belevonódunk-e, lesz-e harmadik vh, ha az nem is, hiperinfláció vagy ilyesmi...
2022. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem félek, mert már nem vagyok fiatal, minden megtörtént velem, ami egy emberrel megtörténhet. Elfutni úgysem tudnék, szóval max várom a fejleményeket. Mindenesetre nem túl bíztató a helyzet. Hitler is így kezdte, hogy lerohanta Ausztriát. Csak most már csöppet komolyabb fegyverek vannak. Ha meg eldurvul a helyzet, akkor kb mindenkinek lefőtt a kávé, egész az Északi-sarkig kéne menni, hogy biztonságban legyünk.
2022. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Élnek rokonaim a határban, van a családomban katona, őket féltem, meg azért nagyon közel van ez most hozzánk, NATO tagok vagyunk.
2022. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A magyarok félhetnek is, nincs sorkatonaság, semmi alapot nem kap ma az átlag ember arra az eshetőségre ha lépni kell, senki nem akar erről hallani de jobb lenne azzal az ismerettel megöregedni hogy hogyan kell szétkapni majd összerakni egy fegyvert, a vele való bánást, alap gyakorlat sorokat.


Ott a haláltól félnek, és attól hogy volt sorkatona nem jelenti azt hogy képes egy idegenre halálos lövést leadni.

Félnék, és a rutinos katonák is félnek mert lehet ott maradnak végleg, de csinálni kell, muszáj.

2022. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van, ha NATO tagok vagyunk? Csak mert sem Ukrajna, sem Oroszország nem NATO tag, így ebbe nem fogunk beleavatkozni. Putyin meg nem fogja meghódítani Budapestet, ne fossatok, neki mi semmiféle fenyegetettséget nem jelentő porszemek vagyunk.
2022. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem NATO tagok, de itt vannak a szomszédban, túl közel. Bármelyik NATO tagállamra átterjedne a konfliktus, az világháborút jelenthet.
2022. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Putyin kimondta nyíltan, hogy a NATO ellen nincs esélye atom nélkül. Úgyhogy ha a NATO beleugat, akkor mindannyian pusztulunk, mert ha 1 atom elindul, megy a többi is utána sorban. De szerencsére ezt tudja a NATO is, így a másik irányba néz és hagyja Putyint azt csinálni Ukrajnával, amit akar.
2022. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

#9

De most nem '14-et írunk, amikor még megtehették hogy más irányba nézzenek, külső segítség nélkül az ukránok ilyen támadásokat nem sokáig képesek elviselni, onnantól meg semmi akadálya nem lenne hogy a kormányt megbuktatva Putiné legyen egy teljes ország.

2022. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!