Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhiszed, hogy fontos és...

Elhiszed, hogy fontos és értékes ember vagy? 🙂

Figyelt kérdés

Egyedi és megismételhetetlen vagy! Nélküled kevesebb lenne a világ és az univerzum. Ha bármikor is önbántó, önmarcangoló gondolataid támadnának, akkor olvasd el ezt a kérdést.

Ne higgy a becsmérlőknek és a sértegetőidnek! Fontos része vagy az univerzumnak, fontos alkotóeleme vagy a nagy egységnek. Megismételhetetlen vagy, belőled nincs még egy. Élj boldogságban és szeretetben! 😊🌞



2022. febr. 25. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyibe kerül egy működő máj a feketepiacon?


Na ná, hogy étékes vagyok, csak remélem senki se fog felvágni a belső értékeimért. :)

2022. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fontos vagyok és értékes, de nézzük reálisan a dolgot: az emberek 99,99%-a könnyedén meglenne nélkülem és a munkám nélkül még annak ellenére is, hogy nem vagyok biorobot és szerintem sokat elértem. Az emberiség számára nem vagyok tényező. Ezzel nekem semmi bajom egyébként, csak azt akarom mondani vele, hogy nincs istenkomplexusom, nem hiszem azt, hogy akkora kuriózum lennék.


Szerencsére azok sem különbek egy szállal sem, akik valamilyen formában minősítenek engem, szóval le tudom szarni ezt az oldalát is. Jelentéktelen emberrel csak egy másik jelentéktelen ember foglalkozik úgyis.

2022. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Humor Herold ***** válasza:
100%

Viszont akkor az Univerzum rohadtul értéktelen, ha minden ember fontos alkotóeleme.

Egy nagy nulla, úgyhogy Szívesen Univerzum ! Már hogy vagyok neki :)

2022. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Küldöm nektek a szeretet-bonbonomat. 😍
2022. febr. 25. 19:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Nélküled kevesebb lenne a világ és az univerzum" eltünne az összes ember vagy az egész föld a világ és az univerzum észre sem venné
2022. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kedves.. de annyi ember van a földön,bárkibel helyettesíthetőek vagyunk, ráadásul mindig van olyan aki jobb, szebb,okosabb..ugyhogy teljesen mindegy az egész,feleslegesek vagyunk
2022. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a családomnak, egyetlen barátnak és néhány ismerősnek hiányoznék. Jelenleg otthon vagyok, nem dolgozom, max a házimunkába segítek be. Heti 1-2* találkozok emberekkel, néha kimozdulok egyedül a házból, de egyébként csak elvagyok magamban, internetezem, rajzolgatok.

A jövőben szeretnék értékes dolgokat csinálni, de inkább a magam szempontjából: tetoválás, piercing, hajfestés, fogszabályzó, elmenni pszichológushoz (ha diák leszek újból, lesz lehetőségem ingyen is). Ha majd hosszútávon dolgozom, azzal az embereknek fogok segíteni és mellette próbálok majd a hobbimból is pénzt csinálni. Ja, meg szeretnék többet sportolni és egy közepes méretű társaságba tartozni vagy akár több, egymást nem ismerő barátot szerezni.

Azt gondolom, hogy értelmes ember vagyok és nem kevesebb, mint a többi ember, aki itt él a Földön. Mással mindig kedves vagyok elsőre, aztán, ha bunkóznak velem én se maradok már mézes-mázas. Nálam azt kapod, amit szerintem megérdemelsz. Azt tudom, hogy néhány embernek nagyon fontos vagyok, sőt, itt is, gyakorin tök jó válaszokat adok, de globálisan vagy akár lokálisan, megye vagy akár település szinten is egy jelentéktelen valaki vagyok, akit kevesen ismernek igazán. Ha megölném magam, akkor is nem az lenne a fő reakció, hogy "Úristen, a Szilvi megölte magát!" hanem, hogy "Basszus, milyen fiatal volt, még vagy 50-60 évet élhetett volna"

2022. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálad valami nem oké szerintem. Lehet egy sorozatgyilkos is a gép előtt, neki is ezt üzened így látatlanban?
2022. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
😅😅😅😅
2022. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Dóri te vagy az?
2022. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!