Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek, ha olyasmibe...

Hogyan kezelitek, ha olyasmiben sértenek meg, ami másoknak nem fontos, csak nektek az? Van ilyen dolgotok?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amik saját kényszeres kis dolgok, vagy rigolya, aminek a megemlítése, vagy az azon való fennakadás a többség számára nevetséges lenne?

Pl. engem iszonyúan zavar, hogy a párom elrontja az ncoreon a feltöltési arányomat. Mert én mindig mindent visszatöltöttem évekig, ő meg letölt egy csomó mindent, aztán törli is, mert nem azt akarta, stb. Egyszer már meg is büntettek miatta az oldalon. Nem tudom elképzelno azt a beszélgetést, ahol ezt előadom, de amúgy rendesen rosszulesik.

Nektek van ilyen?


2022. jan. 29. 05:22
 1/3 anonim válasza:
63%

Mindenkinek van ilyen. Sajnos ezeket le kell nyelni, mert ez tényleg csak a te szemedben probléma.

Amúgy én megértelek. Engem az idegesít ha meg sem nézi mit tölt le, csak kattint. Fele arányban mkv helyett iso-t tölt le, vagy feliratosan egy már szinkronizált filmet. 🙉🙈🙊

2022. jan. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ncore, akkor nekem fontos volt az, hogy elérjem az 1 tb feltöltést. Nem tudnám megmondani, hogy miért, de a párom kinevetett érte. Az pedig alap, hogy mindent szépen visszatöltök.


Mondtak már olyat is, hogy (úgy általában) nem vagyok elég intelligens. Na az elég sértő volt. Azzal a személlyel nem is álltam többé szóba.

2022. jan. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neki csinálj külön ncore fiókot
2022. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!