Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy a nők folyton...

Miért van, hogy a nők folyton panaszkodnak, hogy ilyen meg olyan bánásmódban részesülnek(Rossz),de mikor egy pasi normális,azt nem becsülik meg?

Figyelt kérdés
Csak olyen nőkkel volt dolgom,akik folyton panaszkodtak, hogy milyen gonoszok a pasik,hazugok, hűtlenek és társai,én mikor megmutattam, hogy én nem ilyen vagyok, ők váltak olyanokká

2022. febr. 26. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Konkrétan?
2022. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
kösd már fel magad!
2022. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan szeretetre törödésre vágytak, amit meg is adtam, aztán meg ők váltak olyanná, mint akikről panaszkodtak pasik
2022. febr. 26. 19:15
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez mit jelent? Kihasználtak? Durvák lettek? Nem tiszteltek?
2022. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon is értem a problémádat.

Nincs rá megoldás azonkívül,hogy találsz egy hasonlót mint te.

A normális ember nem vergődik hosszú ideig bántalmazó kapcsolatban,hogy aztán köpködjön,hogy milyen car volt a másik.

Ritkán akadnak kivételek, akik olyan helyzetbe kerülnek ahogy nincs hová menniük és ezért elviselnek ilyesmit.

2022. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Mert megtehetik. Úgyis találnak hallgató füleket. Vagy más nőknél, vagy megmentési mániás pasiknál, vagy simpeknél.

Tök jó példa ezen az oldalon a felnőtt kategória. Ha egy férfi leírja NORMÁLISAN a problémáját, támadják a nők, de ha egy nő írja le, akkor istenítik.

2022. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na jó. Konkrétan leírom.

Volt rengeteg csalódás az életemben,amik után megfogadtam, hogy nem próbálkozom többet és nem engedek közel senkit magamhoz, ugyanis minden egyes nő egy onbizalomhiányos kis senki volt és mellettem lett nagy az egoja, mert én jól bántam velük, cserébe meg azt kaptam,ami a kérdésben is szerepel, hogy úgy viselkedtek, mint azok a férfiak, akik miatt megy folyton a panaszkodás

2022. febr. 26. 19:21
 8/18 A kérdező kommentje:
De egyébként ezt nem értem ku*vára hogy nemtől függetlenül, hogy nagyon sok ember az önigazolást keresi,ha releváns, ha nem és az érdemi kritikát élből elutasítja, pedig ezáltal fejlődhetne.
2022. febr. 26. 19:23
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Jaj hány ilyen ráérő nő van. Emlékszem volt egy ilyen nő itt a ltp-n állandóan pamaszkodott a páromnak, aztán meg házat vettek a palijával. Én komolytalanul kezelem az ilyen embereket. Egyszer max meghallgatom, de ha neki annyira rossz az élete, akkor változtat rajta. Én mint egy kívülálló idegen, nem tudok mit mondani, tanáccsal meg minek lássam el? Felesleges, ő élete...
2022. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
A leírásod és a stílus alapján meg vagyok lepődve, hogy érdemben tudtál nőkkel kezdeni. Az nem lep meg, hogy keményen léptek fel veled szemben, mert ez a szöveg - nemcsak a nőknek - nagyon arrogáns és ostoba.
2022. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!