Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért mert nem vagyok jó...

Azért mert nem vagyok jó pasi, miért kell azt hinni, hogy akarok valamit a nöktöl?

Figyelt kérdés
Rendszeresen fordul elö. Barátilag állok az ellenkezö nemhez, már rég letettem a pártalálásról. Nem hívok senkit sehova, nem irogatok nekik. Ennek ellenére mindig megkapom baráttá vált csajoktól, hogy azért voltak velem olyan ellenségesek mert azt hitték rájuk fogok szállni. Amikor kérdezem miért, csak habognak de hátam mögött visszahallottam, hogy “az ilyenek” azt szokták csinálni. Munkahelyemen is van most két új csaj akik a heti egy munkahelyi napon elmennek mellettem, még csak vissza se köszönnek. Mint egy leprásnak. Nem értem ezt. Miért kötelezö szépnek lenni? Hogyan kéne viselkednem? Ha kedvesen, haverkodva beszélek valakivel, azt miért veszik halálos szerelmnek részemröl? Van férfi ismerösöm aki tényleg olyan aki rászáll a nökre, tipikus. Neten bárki megtetszik neki, kommentelget, privátokat irogat, fotókat küld magáról, élöben is zaklat nöket a szerelmével. Én semmi ilyet nem csinálok. Miért nem lehet akkor békén hagyni?
2022. febr. 1. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt tapasztalom nőként.

Elég frusztráló. Pláne úgy, hogy ha nem bazsajgok ok nélkül, akkor meg azt hallom vissza, hogy legalább kedves lehetnék, ha már szép nem vagyok.

Nehéz az embereken kiigazodni.

2022. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanez van velem is. Nagyon ronda férfi vagyok. A munkahelyemen sok nő van, én teljes mértékben ignorálom őket, pont ezek miatt, amit te is írtál. Ha köszönök nekik, azt úgy csinálom, hogy jó hangosan elordítom magam, hogy sziasztok, de még véletlenül sem nézek rájuk és már megyek is tovább, nem figyelem, hogy fogadják-e. Kb 2-3 nő van, akivel szoktam néha dumálni, de azokkal évtizedes a munkakapcsolat. Sajnos, ez azt hozta magával, hogy nem nagyon tudok már nőkkel haverkodni se, nem hogy udvarolni. Mondjuk udvarolni már nem is akarok.
2022. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen lány kollegám volt. 😂

Tök kedves vagyok vele mint mindenki mással, erre egyszer csak elkezdi mondogatni, hogy ne próbálkozzak nála mert nem vagyok az esete és ez csak munka, meg már nem emlékszem miket hordott össze. 😂

Én meg így mivan? Ki akart tőled bármit is?

Vannak ilyen lányok akik már elvannak szálva maguktól és azt hiszik mindenki többet akar tőlük. De ez nem a te hibád. Az emberek többsége egy idióta. Neked csak annyi a feladatod, hogy ezt belevésd az agyadba. A hülyékkel ne foglalkozz. Keresd a maradék értelmes embereket, akik nem ilyenek.

2022. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos tényleg te vagy a kisebbség. A többség nyomul, mint a qrvaanyja, rohadt irritáló és nevetséges. Barátságot is hazudnak, úgy várják a lepattanót és egy mosolyra is ugranak, mert célzásnak veszik... Sajnálom, hogy ennek te vagy az áldozata, de sajnos tényleg jogos a félelmük, a legtöbb férfi nem bír elmaradni a valagán és mindent érdekből csinál, ami nőkkel kapcsolatos. Én a másik oldalról rengetegszer belefutottam abba, hogy kedves voltam, barátságos, segítőkész és ez rengeteg kellemetlen helyzetet okozott, mert folyamatosan rámnyomultak, ráadásul baromi szemtelenül.
2022. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Az lehet, hogy nyomulnak, de sokunknak bőven elég lenne a napi boldogsághoz egy mosoly is, vagy egy emberi gesztus. Semmi több nincs. Nálam is volt, hogy kedvesebb voltam egy nőhöz, mert tetszett, de ez szimplán a közelsége miatt volt, tudtam, hogy férje van, gyerekei. Ennél tovább kizárt, hogy mentem volna. Ő kedvesen viszonozta is a közeledést, jól megvoltunk.

De sok paranoiás tapló pcsa még erre is képtelen...

2022. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

"sokunknak bőven elég lenne a napi boldogsághoz egy mosoly is, vagy egy emberi gesztus"


Tőlem megkapták eleinte, de csak mégaberráltabbak lettek. Volt, amelyik annyira obsessed volt velem, hogy elkezdett nyomozni utánam meg zaklatni... Csak onnan tűnt fel, hogy rendszer profillátogatóm volt Linkedinen (nem tudta, hogy az nálam látszik), aztán mesélték az ismerősök is, hogy mindent tudni akar rólam meg a kapcsolatomról, mert meggyőződése, hogy én ki akarok lépni, csak nem merek... 🤦🏻‍♀️

2022. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!