Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért közösítik ki...

Az emberek miért közösítik ki azt aki kicsit más? Ez az állatvilágból eredő viselkedésforma?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem azokat közösítik ki, aki más, hanem azokat, akik lúzerek.


Tegyük fel, van egy emo srác, aki festi a szemét, körömlakkozza magát, stb.


Ki fogják közösíten? Feltehetően igen.


De ha ez a srác magabiztos, időnként lejár a konditerembe, tanult harművészetet, és bárkit le tud verni, akkor ez nem fog megtörténni. Esetleg félni fognak tőle, ami nem baj.


Akkor közösítenek ki, ha látják, hogy gyenge vagy.

2022. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1


Édes Istenem, akkor még szharabbak az emberek mint véltem. Jó elkerülni őket messziről. Hányhatnékom van.

2022. márc. 2. 09:04
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez van, ilyen az élet. Vonulj ki a társadalomból az erőbe, ha nem tetszik.
2022. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
*erdőbe
2022. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Mi a konkrét problémád, kérdező...???


Miben vagy "más" mint a többiek???


Azért nagyon nem mindegy, hogy a "kicsit más" azt jelenti, hogy picit kancsal vagy, vagy pedig azt, hogy drogozol, és lecsúsztál.....


És a kettő között bármi más....

2022. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3


Igen, ezt sokan mondták már és fontolóra is vettem. Sőt meg is próbáltam, de amint lesátoroztam meg is jelent egy nagyhangú, ultraszuper magabiztos, lehengeről farokmérgető fhaszi és tudtomra adta, hogy tipliznem kell mert ez az ő erdője….

Hát akkor nincs megoldás tényleg csak a golyó?

2022. márc. 2. 10:16
 7/20 A kérdező kommentje:

5


Az, hogy szerény vagyok és csendben ülök. Nem vagyok kompetitív, utálom a versengést.


Szerintem ennyit elég is írnom, van még más is persze. De ennyi már elég, hogy kiközösítsenek.

2022. márc. 2. 10:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7: rossz közösségben keresel magadnak társaságot... ez csak azt jelenti. Próbáld tágítani a kört....
2022. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
napi incel
2022. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

#9


Nem hinném hogy incel ez a srác, inkább csak el van keseredve a helyzete miatt.


Figyelj Kérdező!


Te legalább elkezdtél gondolkodni azon, hogyan működik a világ.


Azt javaslom, hogy meríts motivációt ahhoz, hogy magasabb szintre lépj. Tűzz ki célokat, aztán csináld a dolgod. Mert mit érsz azzal, ha siránkozol?


Amúgy nem kell bunkónak lenned. Csak legyen belőled egy magabiztos férfi, ne legyél gyenge. Magabiztosan már lehet boldogulni.


#1 voltam.

2022. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!