Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogadnál be kárpátaljai vagy...

Fogadnál be kárpátaljai vagy akár ukrán menekültet ideiglenesen?

Figyelt kérdés
Nekem van ingatlanom, ahova be tudnék fogadni egy vagy két embert (nem kérnék érte pénzt), és szívesen segítenék nekik, akik most menekülnek a hazájukból, de kicsit félek, még nem csináltam ilyet és mégiscsak idegenekről van szó.
2022. márc. 2. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Sajnálom őket,de idegenek.
2022. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Soha.
2022. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Az ukránok gyűlik a magyarokat, a kárpátaljai magyarok meg idegenek, úgyhogy nem! De az ukránokra visszatérve, miért segítsek olyan embereken, akik gyűlölnek minket? Abszolút lenéznek bennünket, tapasztaltam a munkahelyen, fellengzősek a magyarokkal szemben, nemhogy inkább örülnének annak, hogy itt dolgozhatnak, nemhogy inkább behúznák a nyakukat és mikor egy magyar megy feléjük, olyankor lehajtott fejjel kellene lenniük! De, nem így tesznek, nagyon beképzelt népség és rettentő primitívek.
2022. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha lenne plusz házam, megfelelő melléképületem, igen. Egyelőre nem is kell bejelenteni őket, vendégek. Ha meg idióták, bármikor kiteheted őket rendőrséggel.
2022. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha lenne lakatlan ingatlanom, akkor fogadnék be, igen. Viszont én dupla hátrányban lennék, mert az ország keleti részén élek és a többség nyugatra szeretne menni, tehát alapvetően, ha a lehetőségeim adottak lennének, akkor biztos felajánlanám a segítségemet.
2022. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

4-es válaszoló vagyok.

Pénzért talán igen, van egy hazám vidéken, ami amúgyis üresen áll, jó pénzért lakhatnának ott. Havi 200.000 Ft plusz a reszi.

2022. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

6

A négyes én vagyok. XD

2022. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha jobb módban élnék, akkor mindenképpen. Tehát ha lenne külön házam vagy lakásom, amit rendelkezésükre tudnék bocsátani. Vagy ismerős ismerősét, leinformálható személyt akár akkor is, ha egy külön szobám lenne. De mivel nincs még 40 nm sem a lakásom, konkrétan nem tudnám hova tenni az illetőt.
2022. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem, mert egy lakásban élek. Egy fürdő, wc van. Nem szeretném idegenekkel használni. Messze is vagyok a határtól. Nem hiszem, hogy errefelé jönnek.

Én máshogy segítek. Adománnyal, pénzzel.

2022. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem, utálom ha bárki pl csak be is akar ugrani, még szerelőt is nagyon nehezen hívok, nemhogy bedogadjak valakit
2022. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!