Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon vannak szláv...

Magyarországon vannak szláv pl ukrán/orosz csajokhoz hasonló kinézetű lányok?

Figyelt kérdés
magyar származással, szláv arccal
2021. dec. 4. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Mesélj, milyen az a "szláv" arc?
2021. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Az oroszok is éltek együtt sokféle nemzettel(akikkel a kutya nem akarna együtt élni),tehát a szlávok közül ők a legundorítóbbak.

Igen vannak,láttam is már ilyet.

A trükk annyi,hogy mivel fűvel fával keveredett a magyar nép(kénytelen volt,háború,megszállás...) és manapság meg már csak miért ne legyen félig kutya a gyerek,ezért egyre nagyobb az esélye annak,hogy univerzális külseje lesz valakinek.

Tehát láttam már ilyen csajt,hogy ha ez nem orosz akkor én Mátyás király vagyok...

2021. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Pl Palvin Barbi egy atlagos orosz tinilany nem magyar nevvel. Nagyon keves, de volt szlav keveredes. De ritka.
2021. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "magyar származással", akkor lehet Kárpátaljáról származó is? Mert szerintem van sok kárpátaljai származású ember Magyarországon. Mondjuk ez csak az egyik kitétel, lehet, hogy az arcuk meg nem elég szlávos. Meg nem is biztos, hogy ismerkednének veled, csak azért, mert te igen. Próbáld meg fb-csoportokban. Vagy bármelyik társkeresőn így megfogalmazni, ahogy ide írtad.
2021. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itthon a legszebb lányok pont szlávosak
2022. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tessek ő pl cső orosznak nez ki
nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Lemaradt a kép

nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!