Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kis alkohol fogyasztás...

Egy kis alkohol fogyasztás után ti is úgy érzitek, hogy kb. meg tudnátok váltani a világot?

Figyelt kérdés

Érdekes érzés, lehet nem tudom jól átadni, de amikor iszok egy kis alkoholt, úgy érzem, hogy bármit elérhetek és a vágyaimat is simán teljesíteni tudnám. Azt érzem olyankor, hogy milyen jó lenne, ha ez az állapot lenne az alapállapotom. Alkohol hatása alatt mindig energikusabbnak és fókuszáltabbnak érzem magam, a céljaim közelebb kerülnek hozzám, sokkal tisztábbnak látom az utat. De sajnos kijózanodás után újra visszatér a kissé céltalan, demotivált énem, akinek még sok más kicsi problémája van, emiatt pedig képtelen fókuszálni a céljaira.

Ti éreztetek már ilyet? Esetleg volt valami megoldás, hogy ne csak alkohol hatása alatt legyen ez a pozitív érzés?


2022. márc. 5. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem kell ehhez alkoholt innom. Én állandóan világmegváltó gondolatokon szoktam agyalni. Hogy milyen jó lenne, ha mindenki boldog lenne és szeretné a másikat, nem lenne semmi rossz a világon.
2022. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, de tenyleg nagyon kis mennyisegtol. Epp ezert minden este vacsora kozben egy pohar bortol kb egy oran at euforikus hangulatban vagyok. Kiveve, mikor tenyleg semmi, de semmi okom ra. Ami most zajlik, azt a sajat vedett eletemmel sem tudom nem aterezni.

Mas orszagokban nem alkeszek es absztinensek vannak. A rendszeres nagyon kis alkoholfogyasztas az etkezes resze, es tok jo, ha kis mennyisegtol te is igy erzel.

2022. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még dolgozni is be tudok menni.
2022. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis alkoholtol csak jobban megy a munka. Persze csak mértékkel. Az otthoni pihenés meg még több alkoholtól megy jobban.
2022. márc. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kis alkoholfogyasztás után csak az ágyat tudnám megváltani.
2022. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak jobb lesz a hangulatom, de, ha valaki részegen megbánt, akkor olyan krokodilkönnyekkel tudok bárhol, bármikor sírni, mint józanul soha.

Illetve azt érzem, hogy tudok énekelni, táncolni és, hogy én vagyok a legszebb lány a vidéken.

Világmegváltó nem szoktam lenni, józanon is sok grandiózus tervem van (amiket lusta vagyok valóra váltani), viszont az ágyba feküdve boldog vagyok, úgy érzem picit lebegek és mindig valami szépet álmodom, amitől másnap jó kedvem van, mégha egyébként a közérzetem szar, akkor is.

2022. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezért van az, hogy sokan a problémáik előtt az alkoholba menekülnek, mert nem bírják ezt tovább.
2022. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de olyankor egy mozibérletet sem szokott sikerülni.
febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most is iszom. :D

Az aktuális lelkiállapotom nem ezen múlik, ahogyan az álmodozás sem, (főleg, hogy nem vagyok valami optimista ember) de az biztos, hogyha jobb kedélyt szeretnék, akkor 90%, hogy egy kis pia jókedvre derít. A fennmaradó 10%-ban vagy nem csinál semmit és kicsit szédít, vagy elkezdek sírni valamin, de utána mindig megkönnyebbülök. Józanon már évek óta nem sírtam, bár részegen sem valami gyakori jelenség.

febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez amiatt van, hogy az alkohol megdobja a dopaminszintet.
febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!