Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor, milyen tevékenység...

Mikor, milyen tevékenység közben szeretsz a legjobb Gyakorizni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Vécézés közben, akkor jön meg igazán az ihlet kérdezni, válaszolni.
Munkahelyen, amikor kimegy a szobából a főnök, jól el lehet ütni vele a munkaidőt és kacagni a kollégákkal.
Dolgozatírás közben mindig a Gyakorit használom, hogy választ találjak a tesztkérdésekre és jó választ adjak.
Szex közben a legjobb, hiszen a "gyakori szexnél" nincs jobb a világon!
Otthon egy pohár kávéval a kezembe, macska az ölembe és mehet a pötyögés.
Ha a moziban valami ócska, selejt film van akkor kapom elő. (a Gyakorit)
Étkezés közben a legjobb, így az információéhségem is megszűnik.
Én mindig hosszú utazásokon (pl vonatutakon) szeretek Gyakorizni.
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Wc-zes kozben szoktam ideszarni a legjobb valaszokat.
2022. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utalok gyakorizni. Kenyszeresen csinalom, halistennek egyre ritkabban, de valojaban kommunikaciora vagyom, nem erre.
2022. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2: Én imádom a Gyakorit! 😊 Ha nem lenne ez az oldal, már szétvertem volna a házat, meg vadul csapkodnék-hadonásznék mérgemben. Törnék-zúznék.
2022. márc. 6. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább teázás/kávézás közben szoktam feljönni ide, általában két feladat közti időszakban. Régen akadt arra példa bőven, hogy órákat töltöttem itt, de az utóbbi időben ez sokat csökkent (részben napirend változás miatt).
2022. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!