Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy egy...

Miért lehet az, hogy egy ember nem emlékszik aznapi tevékenységére?

Figyelt kérdés

Van egy "munkám" - nem szívesen írom le, de az érthetőség miatt le kell: prostitúció.

Előfordul, elég gyakran, hogy egyáltalán nem emlékszem a találkozóra. Emlékszem, hogy mit csináltam/néztem/milyen zenét hallgattam előtte és utána, de a közti eseményre nem emlékszem. Hiába próbálok visszaemlékezni, nem tudok. Nagyon ijesztő.


Az sem magyarázat, hogy alkohol miatt lehetett volna (igen, fogyasztok), mert az előtte és az utáni találkozóra is emlékszem, de a kettő közöttire nem.


Nem a "foglalkozás" köré szeretném a témát vinni, csupán az okára lennék kiváncsi, mi lehet az.

Bolond vagyok?


2022. febr. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolond vagy, csak rutinná vált a munkád. Hidd el, ez minden szakmában így van, ahol naponta többször ismétlődő rutinfeladatok vannak: a tanár nem emlékszik minden egyes megtartott órájára, a sebész sem tudná mindig felidézni az aznapi összes műtétét, a buszsofőrnek is kimaradnak teljes fordulók, az esztergályos nem tudja, mikor cserélte a lapkát a késen. Az, hogy nálad egyetlen kieső rutinfeladat egy szexuális együttlétet jelent, a munkád sajátossága, de egyáltalán nem meglepő. Rutinból űzöd, nem gondolkodsz rajta sokat, nem kell mindig új feladatokat megoldanod.
2022. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges,hogy mivel-valószínűsítem-nem ez álmaid munkája,ezért tudat alatt törlöd az ezzel kapcsolatos eseményeket.Nem vagy bolond,hanem így védekezik a pszichéd.
2022. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az elsővel, ugyanez van nekem is irodai munkában, illetve mikor diákmunkáztam egyetem mellett és hajnalban keltem, hogy legyen valami pénzem és este végeztem, akkor sokszor kiesett, hogy mégis hogyan keveredtem haza...előfordul ez.
2022. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2# nagyon jól megfogalmazta a dolgot.
2022. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!