Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újévi fogadalmakkal ki hogy áll?

Újévi fogadalmakkal ki hogy áll?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt évek tapasztalatai alapján az idei évre azt fogadtam meg, hogy nem fogadok meg semmit, mert úgysem tartom be. E tekintetben jól állok.
2022. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én idáig egész jól, 4ből 2 dolgot tartok :)
2022. márc. 6. 16:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, egy szar vagyok xd
2022. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Én fogyásba kezdtem, körülbelül 15 kg felesleg volt rajtam. Újévvel új szokásokat vezettem be, megválogatom, hogy mit eszem, és rendszeresen sportolok. Két hónap alatt 6kg-t adtam le, és folytatom is, nyárra csak meglesz a 10. :)
2022. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden evben a fogyast fogadom meg, de eddig nem jott ossze.

Most -8 kilonal tartok, meg elottem van 10, de mar ennek is nagyon orulok.

Sokat segit az, hogy orokbefogadtam egy kutyust, igy eselyem sincs lustanak lenni es fekudni fel napot, ahogy eddig :DD

Barcsak hamarabb belevagtam volna :)

2022. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt fogadtam meg, hogy a következő szilvesztert olyan helyen töltöm, ahol nincs ennyi tűzijátékozás, mint Budapesten, mert most hajnalban ébredtem fel arra, hogy mellettünk a parkolóból lőttek fel egy nagyon hangos sorozatot, és nem esett jól, így szállást foglaltam Tatára. Remélem, nem változtatja meg a terveimet a történelem. Más fogadalmam nem volt, én minden tőlem telhetőt megtettem.
2022. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megfogadni igazából semmit sem fogadtam meg, inkább hosszútávú terveket szőttem. Az idei évben belekezdtem pár új dologba, talán ennyi pozitívnak mondható....
2022. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

6-os, ne hogy azt hidd, hogy meguszod a tuzijatekot, max ha valami tanyara menekulsz es 20 kilometeres korzetben nincs senki...:D

En viszonylag “szellosen” lakott teruleten elek, nincsenek a nyakamon a szomszedok, de ami szilveszterkor es az azt megelozo napokban volt, az valami hihetetlenul rettenetes volt. Novemberben koltoztunk ide, eddig Budapesten eltunk, hat ott fele ilyen durva se volt, mint nalunk.


Ugy tuzijatekoztak, mintha kotelezo lenne. Valamelyik vadbarom ejfeltol direkt orankent nekikezdett 30-an, hogy veletlenul se lehessen aludni, ez ment reggel 8-ig. De mar 28-tol ment a durrogtatas, napi tobbszor.

2022. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy fogadalmam volt, amit még tartok, ez pedig a mindennapos nyelvtanulás.
2022. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as, Tatán tilos a tűzijáték a tó körül, és közterületen, direkt egyeztettünk a szállásadóval, ott mi szokott lenni, ami itt van Budapesten lakótelepen órákon keresztül, az kb háborús hangulat, nekem már az is jó, ha max 1 óra alatt lezavarják a kertekben, aztán annyi.
2022. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!