Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Újévi fogadalmak, tervek?

Újévi fogadalmak, tervek?

Figyelt kérdés
Mik a terveitek a következő évre?

2021. dec. 31. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Folosleges frusztracio nagy fogadalmakat tenni, amiket szinte azonnal megszegunk, es akkor mar nincs is visszaut mindent vagy semmit alapon.

Vagy nagyon kis lepest, teljesitheto dolgot, vagy semmit.

Ha semmit nem fogadok meg, reggel el tudok menni futni, es masnap is, es azutan is, mert nem a fogadalmon mulik.

2021. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Életben maradni
2021. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
folytatni azt amit elkezdtem 1 évvel ezelőtt és az egész idei évemet átszőtte.
2021. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadalmak nincsenek, sose voltak, csak tervek vannak, amiket az egyetem alatt nem tudtam véghezvinni ilyen-olyan okok miatt.


Jogsim még nincs, szóval erre biztosan figyelmet kell majd fordítanom, sose vezette még autót sem. Február körül ha minden igaz megkapom a diplomámat, azelőtt még szétnézek a felvin, hogy azért érdemes lenne-e még valamit tanulni, ha mást nem OKJ-t esetleg. Ezen kívül újból edzőterembe szeretnék járni, esetleg futásba is belekezdeni, bár az még nem biztos. Sajna anyagilag nem állok valami fényesen sem, szóval ha nem vesznek fel ösztöndíjjal sehova se, akkor valószínű újból dolgozni fogok, csak ezúttal ugye teljes munkaidőben. Ami biztos, hogy most már kellene egy rendes PC, mivel bizonytalan meddig bírja a mostani laptopom és mivel TV-m sincsen, egy rendes monitorral azért jobb lenne a sorozatnézés is, mint ami most van. Kellene kezdeni valamit a nyelvtanulással is, angolt kb minden nap használok, a beszéden kellene úgy igazán javítani, így mehetne valamikor egy felsőfokú is simán, viszont ami kb egyáltalán nem megy az a német, mivel sose tanultam meg rendesen, kb alap szinten se vagyok belőle.


Most nagyjából ennyi jut eszembe, amin meg úgyis mindig lehet mit javítani, azok az emberi kapcsolatok.

2021. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyekezni eltávozni az élők sorából.
2021. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohhh utolsó, miért? :(
2022. jan. 1. 08:30
 7/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=l99hDlGRbFU&ab_channel=TrioM..


Megtanulni ezt a nyelvet, kijutni az országba, majd elfelejteni hazajönni.


A világ (elvileg) 4. legnehezebb nyelve, szóval nagy fába vágtam a fejszém.

2022. jan. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogyni szeretnék és a lelki problémáim elengedni hogy ne emèsszem magam.

Ezen fogok dolgozni a jövőben.

2022. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt terveztem 40 éves koromra (amit elértem) jó lenne kínok nélkül meghalni.
2022. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!