Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért játsszák meg azt,...

Sokan miért játsszák meg azt, hogy jó kedvük van egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szánalmas, mikor egyes emberek vigyorognak, miközben utálnak dolgozni. Jó, nem azt mondom, hogy nem kell a jókedv, de az ilyen erőltetett mosolyokat kifejezetten utálom.

2022. márc. 7. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is szánalmas.
Én is ilyen szánalmas vagyok, megjátszom magam.
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Kedves tőled, hogy csak ezt a kettőt lehet választani. Miért nincsen egy "leszarom, hogy más megjátsza e vagy sem" opció?
2022. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert a latvanyosan szar a kedvem és ezzel el*aszom a környezetemét sokkal jobb.
2022. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Hogy függ az össze, hogy ha valaki utálja a munkáját akkor ebből csak az következik, hogy akkor búvalb..szott depressziós legyen a kedve?

Van, aki utálja a munkahelyét, de a társaság, amiben van, azt szereti és így jó kedve megvan.

2022. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

De semmi se tart örökké és mások miatt bejárni dolgozni, az óriási nagy hiba, az ilyen emberek totálisan becsapják önmagukat.

2022. márc. 7. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
és honnan tudod hogy utál dolgozni? lehet egyszerűen nem olyan besavanyodott hisztigép mint te, és ez hozzásegíti, hogy megtalálja a jó dolgokat maga körül. amik miatt lehet jó kedvünk.
2022. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az erőltetett vigyort én se szeretem. Kell néha a semleges kedv és a rosszkedv is.
2022. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, aki valóban élvezi a munkát, de van, aki csak a túlélésért ilyen.
2022. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!