Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogadjam el, hogy hülye vagyok?

Fogadjam el, hogy hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen életképtelen vagyok. 18 évesen lett lehetőségem arra, hogy szabadon mozogjak, megismerjek dolgokat. Előtte tulajdonképpen amiben csak tudtak korlátoztak. Annyira nem tudok semmit az életről, hogy azt elképzelni sem lehet. Alap dolgokat sem vagyok képes megcsinálni. Kommunikálni sem tudok rendesen. Nem volt kivel, nem tanultam meg. Nem igen barátkozhattam és nem tudok kapcsolatokat kialakítani, nem megy. Önbizalmam 0. Félénk vagyok, ügyetlen és szerintem buta, mint a föld. Mondták tanárok, hogy nem vagyok én hülye, csak használnom kéne az eszemet. Azért gondolom hülyének magamat, mert tájékozatlan vagyok, nem vagyok művelt, lassú a felfogásom és életképtelen vagyok. Nem tudom mit kellene csináljak. Kimaradt rengeteg dolog az életemből. Mindig csak elfogadtam azt ami volt. Most meg legyintek mindenre.

Gondolkodtam rajta, hogy esetleg diákmunkát vállalok, hátha az segít. Viszont ahhoz is hülyének érzem magamat, hogy egy kasszába beálljak. Az interjún sem mennék át, annyira remeg a hangom, ha beszélni kell.

Fogadjam el, hogy hülye és életképtelen vagyok, vagy próbáljak meg javítani a helyzeten? Egyáltalán lehet egy ilyenen, mint én segíteni?



2022. márc. 8. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszicholóhushoz

Amúgy, ki korlátozott az önállóságban, és hogyan?

Egyébként, az írásod alapján értelmesnek tűnsz

2022. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, gyakorolni kell.

Mindenki jó valamire.

Akkor ha nincsennek meg a kepességeid, csinálj olyat ahol nem kell túlzottan megerőltetni az agyadat.

Sok ilyen munka van.

2022. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És most hány éves vagy?

18 ? Mert akkor még nem sok dologról maradtál le, 18 után jönnek a legjobb évek. Akkor tanulsz a legtöbbet az életről mikor kezdesz önállósodni.

Szerintem nagyon sok ember ilyen fiatalon még életképtelen. Sokan a diplomával is annak érzik magukat.


Nekem van felsőfokú végzettségem de én sem állnék be kasszába vannak egyszerűbb munkák is.

Az én munkám nehéz nagy a felelőség rajtam szívem szerint inkább valami egyszerűbb dolgot csinálnék ahová nem kell ennyi ész.


Magadon kell segítened. A 21. században élünk a legtöbb dologra amit nem tudsz vagy nem értesz a neten választ találsz.

Bármilyen probléma merül fel google a barátod. Képzeld el milyen szar volt régen amikor nem tudták rakeresni az emberek a googlen dolgokra nem volt honnan informálódni.

Velük szemben már előnnyel indulsz.

2022. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagy Sándor mikor annyi idős volt mint te a fél világot uralta, ha látná ezt amit most ide írtál nevetne.
2022. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerdezo! Sose keso felebredni!

Vallalj vmi munkat! Ha fdlvesznrk,ugyis van probanap meg betanitanak .

2022. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!