Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülye vagyok és ocsmány,...

Hülye vagyok és ocsmány, hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki úgy szép ahogy van.
2020. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es, el tudnád magyarázni miért nem lehetséges hogy valaki elfogadja a hátrányait?
2020. aug. 29. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Aki tényleg hülye, az nem képes felfogni, hogy hülye. Tehát nem lehetsz hülye, az önértékeléseddel van probléma. Ebből kiindulva valószínűleg csúnya sem vagy, bár azt nem tudhatjuk látatlanban
2020. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Jól mondja az előző. Biztosan nem vagy hülye. Helyesírási hibád sem volt. Az átlagnál jóval intelligensebb lehetsz.
2020. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, hogy az IQm azon a vékony mezsgyén áll, amikor mások képességeihez viszonyítva még képes felfogni a korlátoltsagát de sajnos nehezen ért meg absztrakt és komplex dolgokat, a memóriám pedig szörnyű, szerintem még az 1. világháború dátumát se tudnám megmondani, hírességek neveit sem tudom (bár képről megismerem őket).

Kedvesek vagytok, de szeretnék megbékélni a határaimmal, csak nem tudom hogyan fogjak hozzá.

(Ja azt vegyétek figyelembe, hogy közvetett kommunikációnál sokkal könnyebb értelmesnek látszani, több időm van kigondolni egy választ és van lehetőségem ellenőrizni a helyesírást.)

2020. aug. 29. 16:49
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja az eredeti 1. választ törölték a moderátorok, mivel provokatív és káros volt.
2020. aug. 29. 16:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, eddig nem sikerült az önelfogadás.


21 L

2020. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Átlagnál sztem brutálisan értelmesebb vagy. Szerintem a feltételezésed önmagadról e szempontban eléggé invalid. Érzelmileg is egy jó indulattal állsz magadhoz, a nehéz lelki gondjaidhoz. Az ocsmányság baromi nehéz. Én nem tartottam magam szépnek, de már annak látom magam valamiért, de nekem semmi gond nincs a külsőmmel. Én nehezen tudnám elfogadni, hogy úgy nézek ki, ahogy.


De ez is kérdéses, hogy te tényleg torzan nézel ki, vagy csak te számodra valami defekt van, és neked nem tetszik. Volt valaha olyan, aki szépnek/helyesnek tartott?


" szerintem még az 1. világháború dátumát se tudnám megmondani, hírességek neveit sem tudom (bár képről megismerem őket)."

Ismét csak azt érzem, valamit nagyon félreértesz önmagadban. Én még fiatal vagyok, de rohadtul nem emlékszem semmi ilyesmire sem, a hírességeket meg leszarom. Szerintem te is leszarod. Figyelj, én rendkívül értelmesnek és nyitottnak tartom magam, de például ha egyszerű számokkal kell szoroznom, akkor van olyan számpár, amin gondolkodnom kell több ideig.

Az abct sem tudom fejből, csak valameddig. A hónapokat nem tudom fejből instant pároztatni a számával, pl. nem tudom, hogy a 6. hónapnak mi a neve, végig kellene mondanom a neveket és úgy megszámolnom, hogy tudjam.


Egy rakat dolog van még ami tökre hiányos bennem, de ezek közel sem jelentenek semmit, ezek apró pici dolgok. Milyen emberek között járkálsz, hogy szerinted AZ A FONTOS, hogy tudd a világháború dátumát? Mire mész azzal, ha tudod? Hmm? Eszembe jut a középiskola, ahol ilyen baromságokkal fárasztottak, de a tananyag mögötti lényeget, az értelmet sosem adták át, de magolni kellett ilyeneket, és hülyének tituláltak ha nem tudtad.


Ha nekem válaszolsz, privátban írj kérlek, lehet nem fogom megnézni ezt a kérdést újból, mert elfelejtem. (No joke.)

2020. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen érthető, amit írtam.

"Én nehezen tudnám elfogadni, hogy úgy nézek ki, ahogy."

Szóval ha én tényleg torz kinézetű lennék...

[link]

Mondjuk ez nem torz, de ha így néznék ki, nagyon nem érezném jól magam. Nem tudnám elfogadni, csak nagyon nehezen. Azonnal edzenék, hogy lefogyjak, vagy valami.


Te hogy nézel ki ehhez képest?

2020. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A mellékelt képhez képest rosszabbul nézek ki szerintem: mély ráncaim vannak a koromhoz képest, a hajam borzatszó, nagy problémák vannak az arcom szerkezetével - egyesekre viszont van gyógyászati megoldás, vagy mehetnék plasztikai sebészetre de anyagilag nem tudnám fedezni egyik módot sem.
2020. aug. 29. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!