Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lánynak 400 ezer...

Ha egy lánynak 400 ezer követője van akkor ez jó arány vagy nem?

Figyelt kérdés

Instán van egy tipikus p..ca nem fogom be linkelni, de nem magyar, egésznap csak magát fényképezni, luxus körülmények között, elképzelni nem tudom miből él de nem az a szakadt k..va, igényes, ápolt, fiatal kicsit irigy is vagyok rá.


A lényeg hogy egy képe alatt 10-30 ezer likeok vannak. Ez jó arány? Amúgy azt sem értem miért nincs soha mellette pasi, nem fontos részlet csak fura.


2022. márc. 9. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem jó arány. Kifejezetten irritáló az ilyen jelenség a számomra. Én az olyan nőket tartom valamire, akiknek kevesebb a lájk a képeiken, kevesen követik őket.
2022. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ense birom az ilyeneket
2022. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jó arány mivel ezzel a teljesítménnyel bárki aki jól néz ki tud ennyit, pláne külföldön jó pár országban.


Mivel nekem alig van bekövetett ember, így rakás embert behoz magától gondolom reklám, nyilván 10 ből 8 ilyen p*csa csomó like al, aki semmi mást nem csinál csak magát fotózza.

Szóval teljesítmény nélkül csak külsővel ennyi követő nem jó arány... Ha nem magát fotózná hanem valamit teljesítene akkor már nagyon jó arány lenne.

2022. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "jó arány"? Miylen arány, mihez arányosítva arány? Értelmetlen a kérdés maga.
2022. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Marketing szempontból a követők számának 10%-a "jó" lájkok számából, de igazából a kommentek számítanak, mert azok az élő emberek. Követőket, lájkokat lehet venni, kommentelni nem fognak 1000 accountról.
2022. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Qrva,figyelemmániás ösztönlény,agya nincs.

Mégis hogy a fenébe tud az ember beszélni mindegyikkel,minőségi kapcsolatokat kialakítani velük?

Az átlag 3000 követő,bikinis képek.

Kiírja,hogy 45 ismerősöd már járt itt,ha rákattintasz.

Simp hadsereg,meg olyan férfiak,akik versenyeznek egymással.

Ez a kettő.

A családtagjaik biztos büszkék lennének rájuk,hogy a fél világ látta már őket félmesztelenül.

2022. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!