Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tehetős romákról ki milyen...

A tehetős romákról ki milyen véleménnyel van? Lovak, arany, zene stb.

Figyelt kérdés
Szerintem ők túl sznobok is egy kicsit, pedig ők lennének a követendő példa, hogy hogyan kell etnikumként boldogulni.
2021. jún. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy örökölték. Nem tudom, nem szoktam őróluk gondolkodni. :):)
2021. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen örülök neki, hogy ők megmutatják a többieknek azt, hogy a "hitvány" gyári-, irodai-, közalkalmazotti munkával szemben az, amit ők cselekednek a homlokukról csapkodva a verítéket, mennyire megbízhatóbb, hasznosabb, termékenyebb tevékenység.
2021. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem, náluk kezdődik a cigányság, legalábbis gondolom én, gádzsóként :)
2021. jún. 17. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Roma vagyok és "tehetősnek"(kinek mi számít tehetősnek) mondanám magam. Nem hordok aranyat,nincsenek lovaim(oláh cigányoknál szokás) cigányzenét szoktam hallgatni,de nem a sikítizós félét. Sznob sem vagyok,amúgy sem szeretem a sznob embereket,amúgy nagykereskedelemmel foglalkozunk kb. 30 éve.


Ismerek olyan cigányokat akiknek drága autója van,szép háza,kiló arany a nyakában(némelyiknek illegális dolgokból),de írni,olvasni,de még beszélni sem tudnak normálisan. Ők nem követendő példák mert pénzért sok mindent nem lehet megvenni, pl. jó izlést,jó modort,műveltséget stb.


Szóval a tehetős cigányokból sem mindegyik követendő példa.

2021. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!