Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak kedves, vagy tobb lehet...

Csak kedves, vagy tobb lehet annal? L

Figyelt kérdés
Mindketten 19 evesek vagyunk, heti parszor talalkozunk. Eszrevettem hogy ha mesel valamit tarsasagban, akkor altalaban felem fordulva mondja, hogy a szemembe nez, amikor elkoszont akkor egyszer a vallamra rakta a kezet. Nem tudom mit irjak meg😅 de alapjaraton kedves, meg nagyon tisztelettudo, szoval nem olyan konnyu leszurni.
2022. márc. 10. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből sajnos tényleg nem lehet tudni. Másnak is tette már vállára a kezét? Egyéb?

Gyűjtsd még tovább a jeleket, és biztos ami biztos, légy te is kedves vele :)

2022. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát sokat mosolyog meg poenkodik velem, de ez nem biztos hogy "jel".
2022. márc. 10. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
szoktatok beszélgetni messengeren is?
2022. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de csak csoportokban.
2022. márc. 10. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
dugna ,de nagyon
2022. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
hát ha akarna valamit tőled és élőben is van hogy rád néz, illetve beszél hozzád és kedves is veled már rég rádírt volna privátban is, szerintem
2022. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

miért csoportokban? Dugni is csoportban fogtok?

irjál már rá privátban ha tetszik

2022. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne írjál rá! Ha ilyen megúszós selejtes puhafarok akkor abba sok örömöd nem lesz. Még azt a kockázatot sem vállalja, hogy kap egy nemet. De az is lehet, hogy te látod bele amit szeretnél, mind ilyenek vagyunk, azt vesszük észre amire fókuszálunk. Ha nem szeretne konkrétan veled szorosabb kapcsolatot és ráírsz akkor az elutasítás a kisebbik gond, a nagyobb, hogy "végülis ingyen van a próbaverzió" na ennyire nyomorult meg csak nem vagy, kérdező. Szóval én türelemre intelek, pár hét és megoldódik ez a játék, mert vagy komolyabbra fordítja, vagy semerre és a nem tesz semmit válasz is válasz, tehát számodra válik érdektelenné. Legyél nyitott vele, mint eddig, hagyd nyitva a kapukat és engedd azon őt bemenni. Ne nyúlj ki érte és rántsd be, van annak a fiúnak "lába".
2022. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tetszel neki. Adjál neki te is hasonló visszajelzéseket, hátha akkor mer kezdeményezni.

Érj hozzá te is, mosolyogj rá, szólítsd meg társaságban.


Persze, csak ha neked is tetszik.

2022. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem veled közvetlenebb , mint másokkal, szerintme többet jelenthetsz neki mint mások. akár jobban kötődik hozzád sima barátként, de szerintem ez inkább már ilyen szerelmes-jellegű érzés lehet őbenne. de én nem tudom, de én úgy sejtem, hogy vannak ilyesmi érzései tefeléd.
2022. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!