Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire probléma, ha valaki...

Mennyire probléma, ha valaki kapásból elutasítja a rejtett/privát telefonszámokat? Ki hogy viszonyul az ilyen számokhoz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én jellemzően el szoktam az ilyet utasítani. Oka, hogy úgy vagyok vele, ha valaki akar valamit, legyen benne annyi, hogy kmutatja a számát. Ugyanakkor kíváncsi vagyok a véleményekre, ki mit gondol a rejtett, vagy privát telefonszámokról? Milyen lehetséges előnye/háránya lehet, ha elutasítja az ember az ilyet?

2022. márc. 10. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én sem veszel föl, nem szeretem ezt. Egyszer munkaügyben hívtak relytett számról. Aztán meg még én vagyok a megbízhatatlan.
2022. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan így teszek, tiltólistán vannak a rejtett számok. Sőt, az évek alatt rengeteg közvélemény kutatót, ügynököt, reklámtelefont ráteszek.
2022. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogadom az ilyen hívásokat. Sőt, többnyire a számomra ismeretlen számról hívót sem veszem fel.
2022. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy engedélyem nélkül honnan lopta a telefonszámomat, aztán elküldöm a qrva anyjába. és leteszem.
2022. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, amikor 1000-el betaláltak a házaló, MLM-es, bankos szolgáltatók így, azóta nem csípem az ilyen hívásokat. Azért is necces, mert lehet, hogy valaki felhív, én bemutatkozom, majd az a másik meg leteszi, így megtudja a kilétemet×.

Akkor is xar, ha valamilyen hivatal az, aki felhív valami fontos ügyben. Ezért gondolom azt, hogy nem jó, ha az ilyet egyesek× szórakozásra használnak.

2022. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az ismeretlent is, kivéve ha tudom, hogy rendeltem valamit. Privátot meg pláne.
2022. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszem fel soha, de a gyanús budapesti vezetékes számokat sem. Kivétel nélkül mindig azok hívtak ilyenekről, akik vagy marketingesek, vagy telefonbetyárok, vagy ilyesmi.
2022. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem veszek fel rejtett számot, számomra ismeretlent is csak akkor, ha valahonnan előfordulhat, hogy hívnak (pl orvos hogy menjek)
2022. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én felveszem, mitől féljek? Ha valaki olyan szól bele, leteszem. A futár is rendszeresen arról keres. Néha én is hívom így az ismerőseimet, amikor a munkám miatt (call center) bekapcsolva marad a rejtett szám.
2022. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsoki ***** válasza:
Stimmel. Mitől nem? Például,az egyik ismerősömnek olyan vonalasa van,hogy nem írja ki a számot. Kiírt számmal is kerestek a bankból. Legalábbis,ezt mondta. A válasz,standard.Nem veszek semmit,nem adok senkinek,ateista vagyok. Az unokámat,nem érte baleset. Legalábbis,egy perce beszéltem vele. Nincs más amiért hívnának. Abban a pillanatban,ha bármilyen adatot kérnek ,arra is megvan a standard. Senkinek,semmilyen indokkal nem adok ki személyes adatot. Esetleg,még Ildikó verzió. Kétszer mondom,kétszer mondom,hogy ön is megértse,hogy ön is megértse. Senkinek,semmilyen adatot,nem adok ki. Sen-ki-nek-semmi-lyen a-da-tot-nem- a-dok-ki. Amennyiben még vonalban van,akkor hozzáteszem,hogy nem lesz gázáremelés. Nem lesz gá-zár-e-me-lés. Azután volt is,lesz is,de így a mára már klasszikus.
2022. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!