Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehet olyanváros...

Milyen lehet olyanváros utcáin végigmenni ahol százával hevernek a roncsolt temetetlen halottak? És ez itt és most van, nem egy film, nem egy történelmi regény....

Figyelt kérdés
Itt van a szomszédban kocsival (ha nem lenne ép háború) 3-4 óra alatt ott lennék
2022. márc. 11. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Borzalmas. Több ember sokkot is kapott mutatta őket a tv. Borzalom az egész! Az is borzalmas, hogy épp vajudo nőket temetett be a bomba ami becsapodott melléjük a kórházba. Szerinted milyen érzés? Nincs arra szó!


Mint ahogy arra se, hogy épp szülés közepén mikor gátmetszést csinált az orvos egy higiéniátlan közegben a nőknek, minden csupa vér, és akkor szólal meg a légvédelmi sziréna. Szülnie is kéne és menekülni is. Szerinted?


Nem szabadna ennek megtörténnie.

2022. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Horribilis...
2022. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem viselne meg, szívesen mennék harcolni is, ha nem csak golyófogás lenne a célja a nemzetközi légiónak.
2022. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem értem, hogy a szülő nők mi a francot keresnek még ott.


Két hete tart a háború, én ha 35 hetes vagyok, az első értelmes vonatra felszállok és tipli onnan.


Egyébként a látvány nem hatna meg, mert azon lennék, hogy segítsek, akinek még lehet.

2022. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"az első értelmes vonatra felszállok és tipli onnan"


És HOVA? A szántóföldre? miből élsz mit eszel ha petákod sincs?

2022. márc. 11. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ember hozzászokik, része lesz az életnek.
2022. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!