Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki több éve megbántott,...

Ha valaki több éve megbántott, majd most azzal jön, hogy béküljünk ki, de én nem vagyok rá kíváncsi, akkor én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Kb. három éve már, hogy egy haverral összevesztem, mert csúnyán megbántott. A napokban felkeresett, hogy szeretne békülni, én viszont nem vagyok rá kíváncsi. Eléggé nagyot csalódtam benne és nem akarom ezt átélni. Azóta azt hallgatom, hogy emiatt én milyen rossz ember vagyok, mert nem vagyok hajlandó második esélyt adni.
2022. márc. 14. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell masik eselyt adni.

Viszont sajat belso nyugalmad erdekeben erdemes megbekelni, tultenni magad a serelmeken. Nem kell ujra kapcsolatba kerulni vele.

2022. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél vele barátkozni akkor nem fogsz!Nem kötelező mert te döntöd el és nem más.Nem vagy rossz ember csak azért mert nem vagy rá kíváncsi.Ki mondott ekkora butaságot??:D

Nekem is volt hasonló helyzetem és én sem barátkoztam újra azzal akivel nem akartam.Én is megkérdeztem ismerősöket és mindenki azt mondta hogy ettől nem lesz senki sem rossz ember mert nem akar már valakivel kokettálni :D

Dettó ezt érzem én is azzal a személlyel kapcsolatban mint te.Én túl vagyok rajta és nem haragszom és rosszat sem kívánok neki csak szimplán nem érdekel mi van vele.

2022. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szamit, nincs. Amit mond, az is ot minositi. Amugy ha nem lenne igazad, meg akkor sem lehetne azt eroltetni, ami elmult, ami nincsen.
2022. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És még téged hibáztat, meg nevez rossznak?? Van bőr a pofáján. Küldd el a francba!
2022. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem csak ő, hanem a többi közös ismerősünk is mellette lobbizik, hogy hallgassam meg. Én viszont nem vagyok rá kíváncsi.
2022. márc. 14. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember! Amúgy is mit akar most? Tippelek: kölcsönkérni, MLM...
2022. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó hülyék az ismerőseid már ne is haragudj!Miért nem lehet megérteni hogy nem vagy rá már kíváncsi?Nem értem az ilyen erőszakos embereket.

Ne hallgasd meg ha nem szeretnéd.Majd leszállnak rólad mikor megunják a témát.Én ismerőseim hálisten nem ilyen hülyék :D

#2

2022. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állítólag megbánta és nem szeretne rosszba lenni velem. De abban is biztos vagyok, ha egyszer megbántott, akkor idő kérdése és újra megteszi.
2022. márc. 14. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Küldd el a picsuliba őt.
2022. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!