Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Spirituálisak! Ti miért igen,...

Spirituálisak! Ti miért igen, vagy miért nem használtok tudatmódosítokat / pszichedelikumokat?

Figyelt kérdés

Én egész életemben tartottam magam ezektől, aztán 19 évesen elkezdtem kb 2 havonta egyszer füvezni. Életemben kb 15ször füvezhettem, majd olyan útra tértem, ami nélkülöz minden... ilyet. Milyet? Leírom.

Abszolút 0 cukor, koffein, bármilyen tudatmódosító, gyogyszerek, akármilyen pirulák, szóval minden. Csak vizet iszok és egy speciális diétán vagyok, ami nem vegán, de nem eszek húst sem.


Pár éve nagyon belemerültem a napi meditációba, és elég magas szintre jutottam benne.


Egy fórumon valaki ajánlott egy frekvencia zenét, ami aktiválja a dmt-t az agyban.

Nem sokat olvastam a pszichedelikumokról, de azt tudtam, hogy van olyan tudatmódosító, hogy dmt, és tudtam, hogy ez minden élőlényben megtalálható. Az emberi agy is termeli.

Kipróbáltam vele a meditációt.


Lehetetlen lenne szavakba öntsem. Az 1200 microgram lsd-s és 5 gram varázsgombás sztorik semmik ahhoz képest amit megéltem.


Egyből hatalmas eufória öntött el. Kb olyan volt, mint mikor valaki extazit nyom és meditál egy erdőben. És ez csak emelkedett. A "végére" olyan állapotban voltam amit más szóval nem tudnék leírni, csak "mennyország". Éreztem, ahogy végtelen lélek végtelenül ölel engem, imádnak imádnak imádnak. Leírhatatlanul erősen. A testem többszörösen képtelen volt kifejezni azt a szintű eksztázist amit megéltem lelkileg. Éreztem, hogy egy vagyok mindennel.

De nem is az érzés formája volt különös, bár ennyire tisztán és egyértelműen még sose éreztem, hogy én vagyok minden, hanem az intenzítása. Leírhatatlan....

Csak álltam a szobám közepén, nyújtózkodtam fölfelé, mozdulatlanul álltam. Miután véget ért a zene és visszasülyedtem, nem tudtam eldönteni, hogy 10 percet álltam ott, vagy 12 órát. Vagy kevesebbet? Többet?


Éreztem, ahogy a mennyországban létezik minden.

Miután visszajöttem, sírtam vagy egy óráig. Próbáltam beszélni, de a hálától és szeretettől nem tudtam szavakat formálni. Nem volt olyan gesztus se és hangsúly se, nem hogy szó, ami kifejezte volna az istenek felé amit éreztem, pedig ez már semmi se volt ahhoz képest, amit meditációban megéltem.


Az eset után elég hamar beszereztem egy szívható dmt-t.

Nem haboztam, tudnom kellett, hogy ez a világ betekinthető drogokkal?? Hogy ezt hagytam ki egész addigi életemben??

Nos igen..., amint elszívtam amennyit tudtam, elájultam és utaztam megint felfelé. Szinte pontosan ugyanazt tapasztaltam, csak még erősebben, és persze nem tudtam ember lenni, nem voltam a testemben. Egy nem fizikai létezésben találtam magam. Direkt nem írok arról, mit éltem ott meg, mert bármilyen próbálkozás istenkáromló csúfolódás lenne ahhoz a végtelen %-os varázslathoz, csodához, amit megéltem.


Úgy érzem, sokkkkkal előbb rátaláltam volna erre a fényvilágra, ha például kamaszként kipróbálok ezt azt.


Továbbra is úgy gondolom, hogy fogyasztani bármit nem jó, de már tudom, hogy egyszer, vagy nagyon nagyon ritán, például 3 évente jót tesz egy külső anyag segítségét igénybe venni, mert ha az ember gyakorlott és fejlett, akkor ha azt mondom, hogy tökéletesen útba rakja, akkor nem mondtam semmit.


Szóval a kérdésem, hogy ti hogy álltok ehez, kedves testvéreim? Miért használtok bármit, miért nem, és ha igen, mennyit? Remélem keveset!


Meditáljatok!!

A világ bennetek létezik!

Mindent megtaláltok magatokban amire valaha képesek lesztek vágyni.



2022. márc. 14. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Én 8 évig drogoztam, leginkább először csak kíváncsiságból gyengéket, majd szerelemi csalódások stb miatt erősebbeket, utána már csak azért mert kellett. Nagy nehezen leszoktam róla, de hatalmas árai voltak az egésznek (most nem írom le) bánom azt a percet hogy hozzá nyúltam.


De néha elég ritkán max egy jointot elszivok, ehhez tudom tartani magam...valahol a lelki gyengeség és mégis a bátorság miatt van az egész fura.

2022. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként a rekviem egy álomért filmet nem ártana megnézned (ott ezzel a diétával való bajokkal is találkozol) mert hogy abból is lehet drog függőség.
2022. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
En tobb mint 10 eve betepek minden este. Sok mast is hasznaltam mar. Engem nem akadajoz semmiben. Jo munkam van, sok baratom stb
2022. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

Ezek a szerek épp ezért nagyon veszélyesek. Mert megmutatják azt a világot, amit az embernek csak a halála után lenne szabad látnia.

Így beleőrülhet a sóvárgásba és vágyakozásba az ember. Ha lekerül a szerről mindent sokkal sötétebbnek, szürkébbnek fog látni.


"Tévúton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni."- Albus Dumbledore

2022. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem drogozok, mert félek a "soha véget nem érő tripektől" (szóval attól hogy pl az lsd előhoz valami mentális problémát nálam, amiről nem tudok, mint a skizofrénia)


Meditálni szerettem régebben; úgy egy évig napi szinten csináltam, de aztán a lakóház szomszédék úgy döntöttek, hogy gyereket vállalnak, a kölyök meg valahogy mindig abban az időpontban üvöltött, amikor volt időm leülni. Annyira bestresszelt hogy vajon mikor kezd el bőgni a gyerek, hogy már teljes csöndben sem tudtam ellazulni, és teljesen felhagytam vele.


Be tudod esetleg linkelni ezt a hangot? Lehet ez egy jel, hogy megint el kéne kezdenem meditálni..😅

2022. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy hülyeség. LSD t és dmt t is használtam. Pont a hallucinogénektől értem el az ürességet, vagy nirvánát. Ez akkor sem volt boldogságnak, vagy örömérzésnek mondható, inkább csak egy halálközeli élmény volt. Ezután több mint 10 évig napi szintű, rendszeres napi több órás meditációt gyakoroltam. Mégsem sikerült még csak meg közelítenem sem az LSDs vagy dmt s utazáson. Ezek alapján pedig azt mondanám hogy a kérdés full kamu :D
2022. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a szerek azt mutatják meg, hogy mi van a halál után.
2022. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4#, ööömmm.

Hát erről se hallottam még. Én eddig azt hallottam, hogy ugye a szerek megmutatják a valóságot, ahogy a meditáció is, és mikor visszajössz, nem sóvárogsz. Sőt az ellentéte valósul meg. Frissen, feltőltve, egészségesebben, helyes szemlélettel folytatod az életed.

Terence Mckenna is idézett beszélgetést.

"-What's ur favorite drug?

-dmt

-how ofthen do u use it?

-i don't know. Last time was more than 4 years ago."

Pont, hogy nem sóvárogsz, hanem nem kell semmi se, csak az élet, csak hogy létezel, már egy betépés.

Sokan egy lsd tripp után leszoknak az évtizedeken át kínzó alkoholról.

Nem sóvárogsz, mert ott van benned! Nincs mi hiányozzon, mert az élmény megmutatja neked, hogy a helyed "most" itt van a földön.


5#, a skizofrénia nem mentális probléma, hanem mentális képesség. Több skizofrén ismerősöm is volt / van, és egytől egyig mindnek van valami eszméletlenül fejlett kéoessége. Van amelyik telepatikusan tud beszélni más bolygók népeivel. Van aki tisztán érzi a nem fizikai létezők közelségét, sőt beszél velük. Egy jó barátom tud szellemekkel beszélni( már ameik beszédes), sőt asztrál síkon teremteni, van aki olyan könnyedén változtat életstílust, szokásokat, gondolkodást pár nap alatt, mint más ember 50 év alatt se.


6#, Hát sajnálom. De leginkább azt, hogy ennyire lekorlátozod a világot a te elmédre.

Jézusról hallottál már?

Az üresség az egyik legkezdetlegesebb állapot.

Amikor elkezdtem meditálni nekem ez volt az első ami jelentkezett és ez is óráiási elégedettséggel, nyugalommal járt, és az öröm és boldogság se volt átlagos.

2022. márc. 14. 23:33
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

8: 4-es vagyok. Pont azért sóvárgás, mert ez csak pillanatnyi állapot, amíg a szer hatása tart és utána visszacsöppensz a szürke hétköznapokba.

Megtapasztalod a Mennyet, utána viszont visszakerülsz a Pokolba. Nagyjából így néz ki.

Pont azért őrülnek bele sokan a szerbe, mert látják azt, amit nem lett volna szabad látniuk, amire nem állnak készen lelkileg.

Orosz rulett az egész igazából, akinek pedig vannak hajlamai, kőkeményen beindíthatja nála a skizofréniát, a flashbackekről, meg a bad tripről nem is beszélve.

2022. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9#, Sajnálom, hogy nem.sikerült magam kifejezni rendesen.


Én úgy értettem, hogy mikor már rég nincs a szer hatása alatt. Napokkal, hetekkel, évekkel később. Akkor pont hogy enyhíti az esetleges előtte kialakult sóvárgást, mert ismered a világot ami körülvesz. Nem akarsz elmenni, mert érzed, hogy ez is a tökéletesség, a mennyország része. Nem hogy nem pokol, vagy szürkeség, hanem annak ellentéte, az abszolút jóság.


A skizofrénia a leghatalmasabb képesség, ami az embernek elérhető. Szerencsés, akinek kialakul egy tripptől, bár ilyenről nem igazán hallottam.


A bad trippek sem rosszak igazából. 95%ukban semmiféle negstivitás nincs, és 100%uk hatalmas tanításokat adnak.

A maradék 5%nak is nagyon nagy része nem konkrét szenvedés, csak pl félelem, idegesség, zavartság, delúzió.


Csak nagyon nagyon apró része tartalmaz igazi szenvedést, és azok is órási traininget nyújtanak az elmének.


Bár ismétlem, én annak a híve vagyok, hogy szerek nélkül gyakoroljunk, mert bármit elérhetünk.

2022. márc. 15. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!