Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak hívők a csaladodban...

Vannak hívők a csaladodban vagy gyülekezetbe járók?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nincsenek.
2022. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak
2022. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Mi a kérdés?
2022. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Távolabbi rokonok. Normálisak, sose akartak megtéríteni, nem ez a téma, amikor találkozunk. Egyébként nagyon kedves, jószívű emberek, úgyhogy nincs velük semmi bajom.
2022. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Nagyanyám vénségére lett hívő, de csak az a fajta, aki ugyanolyan rosszindulatú kígyó maradt, mint mindig is volt, semmiféle ájtatos jóság nincsen benne, amit elvárnék egy igaz kereszténytől.


A többiek a családban a megkereszteltek, akik tűzzel vassal védik a keresztelő hagyományát, a kereszt kinn a falon, húsvétra úgy készülnek hogy csak na, böjt meg az apám fasza meg van minden, de amúgy egyszer nem olvastak sztem Bibliát, tudják hogy van Jézus meg Mózes és kb ennyi, templomba soha nem jártak, egy imát nem mondtak, semmi másban nem keresztények.

2022. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem járok közösségbe, mert többségüket álszentnek tartom. Sőt, meg sem vagyok keresztelve. Itthon hiszek Istenben. Ha létezik, akkor nincs szükség közvetítőkre, hogy halljon engem.
2022. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nincsenek.
2022. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A családban szerencsére nem, maximum olyanok, akik úgy gondolják, létezik isten és állításuk szerint imádkoznak is néha.


Viszont egyházi gimibe jártam (más történet, hogy ezek után miért) és az ott szerzett barátok egy része nagyon durván, leállíthatatlanul térít.

2022. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki jól főz :)
2022. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!