Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vált ki belőlem...

Miért nem vált ki belőlem semmit az ukrajnai helyzet? Ha látom a menekülteket sem érzem azt, hogy sajnálom őket. Igazából tök semleges. Itt vannak megtűröm őket.

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Alacsony érzelmi intelligencia.
2022. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak az a furcsa, hogy teljesen máshogy viszonyulok akár egy itthoni hajlektalanhoz is. Néha majd elkap a sírás ha meglátom őket.

De hiába láttam a menekülteket. Semmi.

2022. márc. 17. 13:57
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Mert egy bunkó paraszt vagy.
2022. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet te jót nevetsz ezen, nekem kevésbé vicces.
2022. márc. 17. 14:08
 5/15 anonim válasza:
86%
Szimplàn annyit tudsz róluk, hogy menekültek, ettől senki nem fogja elsírni magàt, legfeljebb sajnàlatot fog érezni, nagyobb együttérzést az vàlthat ki, ha jobban belelàtsz az élethelyzetébe, körülményeibe, ahogy a hajléktalannak.
2022. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem ismered őket. Nem vagy te Teréz anya, hogy a lelkedre vedd a bajukat. Nem is szabad, mert ha folyamatosan mindenen picsognál, akkor az lelkileg nem tenne túl jót. Nem vagyunk egyformák. Neked máshol van a szinted. Engem se mozgatnak meg, nem is idegeskedem rajta, mert kicsi vagyok én ahhoz, hogy tudjak rajta változtatni. Meg ismerve az embereket, majd lecseng, elfelejtődik ez a cirkusz körülöttük. Különben is gusztustalannak érzem ezt a kivételezést velük, amíg Afrikából és a Közel-Keletről ugyan úgy özönlenek a menekültek, azokat valahogyégis leköpködjük. Pedig vannak köztük, akik szintén háború elől menekülnek. Nem mind, de van aki igen.
2022. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Aki nem járt még a keletiben/nyugatiban (ahol gyűjtik a menekülteket) annak elmondom, hogy az ukrajnai menekültek 90%-a kárpátaljai cigány. Arról van szó, hogy most átjönnek a 3év ingyensegélyért. Az igazi ukránok lengyelországba mennek.

Nagyon érdekes ezaz egész... Azt is mondták, hogy a férfiakat kötelezően besorozzák, de minden családban ott vannak a férfiak is + 6-8 gyerek.

2022. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

#7

Minden nap 2x járok a Nyugatiban, egyáltalán nem azt tapasztalom amit írsz.

2022. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

#8

Nap közben + este kell menni, amikor jönnek a vonatok amik hozzák. Mert utána viszik őket tovább.

2022. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

#9

Úgy értem, rengeteg menekültet látok. Csak nem "90%-a kárpátaljai cigány".

2022. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!