Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Az alap arckife...

Mit csináljak? Az alap arckifejezésem semleges, nem mosolygós, ettől pedig ma ismerősöm anyja ijesztőnek tartott, és ki tudja, hányan még. 19/l

Figyelt kérdés

Általánosban éveken át lelkileg bántottak, aztán első középiskolámban szintén (onnan eljöttem). Ennek hatására, az arckifejezésem rovására ment. Ezért imádom, hogy maszkot kell hordani.


Ismerősömnek átadtam a csomagot, vele volt az anyja, mert nehéz, kocsival jöttek. Lélekben visszamosolyogtam, azt hittem, a szám is húzódik, de előbb írta ismerősöm, hogy az anyja szerint ijesztő vagyok, mert nem mosolyogtam, se semmi.


Ezzel tudok valamit csinálni? Évek alatt "kifejlődött" benne az, hogy magamban látszódjon inkább az arckifejezésem, amit érzek, amit szinte látok magam előtt, de kívül, ténylegesen nem úgy néz ki, amikor meg a pillanatban vagyok, helyzetben, ezt nem veszem észre. :(


2020. szept. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az életünk az arcunkon, főleg ha hosszabb távon ugyanabban a helyzetben vagyunk. Szóval ezen csak akkor tudsz változtatni, ha változtatsz az élethelyzeteden, a lelki állapotodon pozitív irányba és idővel ez az arcodon is nyomot fog hagyni.
2020. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálni semmit. Cssk neked van közöd hozzá, hogy milyen az arcod. Inkább, minthogy mosolyogj annak ellenére, hogy belül szenvedsz.
2020. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is hasonló helyzetben vagyok, én majdnem mindenkinek unszimpatikus vagyok elsőre. Mikor már megismernek jobban akkor csodálkoznak rajta, hogy nem vagyok gonosz, rosszindulatú. Mert olyan fejem van állítólag.
2020. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Én csak remélem, hogy a mindenkivel kedves, illedelmes, konfilktuskerülő alaptermészetem segít változtatni az első benyomáson.
2020. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból jól érzed magad így hagyd el a dolgot. Kellemetlen lenne a mindennapokban ez a görcsös "arckifejezés váltás".


Alapból életvidám srác vagyok de nekem is van egy ilyen közömbös arckifejezésem.

Én is megkaptam már a (kicsit hülyén hangzik, de a ) pozitív kritikát miként, idézem: -"tök jól áll a savanyú pofa, rosszfiús rideg arc".


Szóval valakinél talán még + pont is lehet, mint pl az én esetemben.

2020. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi tőrtént, hogy ismid anyukája könnyen ítélkezik. S könnyű megijeszteni. A legtöbben nyomtàk volna a hamis mosolyt, aminél nincsen gyilkosabb.
2020. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennyi idő után hogy vagy, vagy változott-e, de ha nem, és még mindig inkább komoly vagy, nem gond. Én is ilyen vagyok, és nekem kifejezetten az ilyen emberek a szimpatikusabbak, mint te, akik nem annyira mosolygósak. Arra mondom, hogy olyan nincs, hogy soha senkinek nem vagy szimpatikus. Aki meg rosszindulatú, mert rögtön "diagnosztizál" valamivel, az meg más tulajdonsággal is ezt csinálná. Más emberrel is.
jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!