Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már igazi...

Találkoztatok már igazi hangulatgyilkos emberrel? 😫😬

Figyelt kérdés

Miről ismerszik meg az ilyen?

Akivel beszélsz 3 percet és minden életkedvedet lenullázza és szíved szerint öngyilkos lennél leginkább, leugranál a Taigetoszról miatta.



2022. márc. 17. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
22 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberen az se segítene, ha boldogságszérumot tuszkolnánk le erőszakkal a torkán? 🤔🤔
2022. márc. 17. 15:31
 2/7 A kérdező kommentje:
A legrosszabb fajta az, aki hangulatgyilkos és még mellette agresszív is, káromkodik és tör-zúz maga körül, lebontja a fél házat és mérgében ingerülten hadonászik. 🤪🤪😵
2022. márc. 17. 15:34
 3/7 Cubina ***** válasza:

Én már messziről felismerem az ilyen embereket, és nem állok le velük beszélgetni, vagy ha véletlenül muszáj, egy mondat után odébbállok, mert már a látványától is rosszul vagyok.

Van elég nyomorom nekem is, de mégis mindig kedves vagyok mindenkivel, mert senki se tehet arról, hogy én éppen gyászolom az édesanyámat, vagy akármi más bajom van. Azt se tudta senki, hogy rákos voltam és már az utolsókat rúgtam.

Ezért kerülöm el messzire az ilyeneket, mert lenulláznák a maradék energiámat is.

2022. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akármit mondasz neki, elkezd lelombozni, elbizonytalanítani.


Akármiről van szó, csak negatívat tud mondani és úgy gondolja, hogy aki nem akarja ömlesztve hallani a negatívat, annak fáj az igazság.


Ha egy csapat éppen jól érzi magát, akár a társaságaban, akár a közelben, szeret főszereplővé válni valami negatívval. Nekünk is volt, hogy beszélgettünk majd a hangulatgyilkosunk hirtelen elkezdett valami tragikusat mesélni a témát illetően. Vagy tök jól beszélgettünk és idajött a hangulatgyilkosunk és elkezdte szídni a tanszék egyik tanárát. Vagy a hangulatgyilkosunk kivonta magát a beszélgetésből, csak a háttérben hallgatott csöndben, mi tök jól elvoltunk, majd egyszerre csak idegbetegen belénk fohtotta a szót, hogy mikor indulunk már.

2022. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Meg kell mogyorózni picit viccből, hátha jobb kedve lesz.. 😆😆😆
2022. ápr. 17. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A rokonságom nagy részé az.
2023. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D
2023. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!