Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok és nők, akiknek mondjuk...

Lányok és nők, akiknek mondjuk nagy lábfej vagy széles lábfejetek van? cikinek érzitek,szégyelljétek? vagy pedig elfogadtátok, esetleg a párotoknak tetszik?

Figyelt kérdés
Lényegében, nők és lányok, akik rendelkeznek nagy lábfejjel vagy széles-kicsit hosszú lábfejjel, szoktatok megfelelő kényelmes zoknit, harisnyát, és cipőt választani, esetleg nehézkesen mert nem túl kényelmes és tönkre megy hamar? Megvagytok elégedve és elfogadtátok, vagy pedig cikinek érzitek és szégyelljétek, a párotok elfogadja-elfogadta,cikinek tartja vagy nem, esetleg vicces is neki ha nagy-széles lábfejetek van?

#lábfej #nagy lábfej #cipő választás
2022. márc. 17. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyikünk se lábfétises, szóval nem vagyunk ennyire bezsongva a lábfejektől...
2022. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Totál leszarom, a párom se foglalkozik vele. Ha nőiben nincs kényelmes, akkor általában férfi sportcipőt veszek. A zoknik meg rugalmasak.
2022. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nagy és széles a lábfejem.Kicsit ciki,de elfogadom.L.
2022. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok mást csinálni, mint hogy elfogadom, hogy nagy és széles lábam van. Nekem lenne szar, ha állandóan ezen pörögnék, úgyhogy olyan dolgokon szoktam gondolkodni, amire van saját befolyásom.
2022. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem rendkívül zavart régebben, ovis korom óta beszólásokat, gúnyt és megjegyzéseket is kaptam - gondolom, emiatt zavart, mert eredetileg én észre sem vettem, hogy nagyobb vagy vmi.

Mára már nem zavar annyira, de azért még valamennyire igen. :S

De már jobban el tudom fogadni.

2023. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!