Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szoktak átmenni a...

Miért szoktak átmenni a verekedések földön való hempergésbe?

Figyelt kérdés
Igaz, én egyszer verekedtem életemben, lehet a testi adottságaim miatt is, de nálam az történt, hogy állva csépeltük egymás fejét, addig amíg ellenfelem elesett. Viszont több esetben láttam, hogy pár ütés szándék után a felek egymásra fekszenek és nem tudom mit csinálnak egymással, milyen szándékkal.
2022. márc. 17. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A verekedők többsége nem tanult önvédelmet nem tud rendesen ütni,rúgni ezért mennek át birkózásba a verekedések.
2022. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek röviebb a karja, kevésbé mozgékony, vagy kevésbé technikás annak előnyösebb a földharc. Szóval ő belép közelre és leviszi az ügyesen ütőt.
2022. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Van egy ismerősöm, 15 éve Jiu-Jitsuzik. Na ő neki az első dolga lenne hogy földre visz. Állva tudja, hogy szinte semmi esélye nincs, még egy képzetlennel szemben sem (vagy minek nehezítené a saját helyzetét, könnyebb dolga van a földön).


Ezeknél az utcai verekedéseknél inkább azért gondolom hogy "hamarabb" lemennek a földre, mert fáradnak esetleg egy bekapott ütéstől inkább rátehénkednek a másikra, addig se b.szkodják szét a fejét, szóval egyfajta védekezés számukra.

2022. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Az is van, hogy az első ütés meglepetése levisz valakit. Még bokszolók is lemennek első ütéstől néha.
2022. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem leggyakrabban a megütéstől való félelem miatt.

Fekve képzetlen embertől nagy ütést nem fogsz kapni.

Átmegy az egész egy ilyen nyomi szituba, és majd valaki szétválasztja őket.

2022. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert bénák, és nem tudnak verekedni.
2022. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint a veszekedések. Legjobb a békülős szex.
2022. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!