Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki elmegy melletünk...

Ha valaki elmegy melletünk elképzelhető hogy nem làtott bennünket vagy szàndékos?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettem amikor egy baràtnőm elment mellettünk oldalt.Oda se nézett,feltételezem hogy làthatott mert abból az irànyból ahonnan jött làtható voltam de az is lehet nem figyelelt,elgondolkodott.Kicsit furcsa volt a helyzet.Nem akartam utàna szólni mert elhaladt,elég zàrkózott személyiség ha làtott lehet nem akart odajönni de az is lehet nem làtott mert ha szàndékosan kerülne tudott volna irànyt vàltani.
2022. márc. 17. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2022. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak bambult.

Ezen ne akadj ki, mindenki csinál ilyet.

2022. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En sokszor siman elmegyek ismerosok melett, ugy hogy nem veszem eszre. Meg mindig zenet hallgatok, szoval azt se hallom ha szolnak. Volt mar tobbszor belole felreertes 😀
2022. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen elmegyek ismerősök mellett, vagy ha a suli előtt várok a gyerekre megállok három lépésre a barátoktól és ha nem köszönnek rám, lehet egyáltalán nem veszem észre hogy ott állnak.
2022. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2022. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már én is ilyet. Hihetetlen.
2022. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, velem rengetegszer előfordult már, hogy nem ismertem fel
2022. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran elmerülök a gondolataimban, olyankor úgy kell utánam szólni, különben nem veszem észre az ismerősöket.
2022. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amikor futottam rendszeresen elfutottam ismerősök mellett, úgyhogy nem vettem észre. Teljesen kikapcsolt az agyam olyankor. Volt, hogy másnap szólt a kollégám, hogy még integetett is. :D
2022. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem még gimiben volt, hogy olyan szinte elvoltam foglalva a gondolataimmal és célirányosan mentem egyik teremből a másikba, hogy nem vettem észre, hogy két barátom megállt mellettem és hangosan próbáltak leszólítani.


Tehát saját tapsztalat apaján lazán lehet.

2022. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!